Anjelica Huston dołącza do zespołu Ana de Armas Johna Wicka

Anjelica Huston dołącza do zespołu Ana de Armas Johna Wicka

Anjelica Huston

Anjelica Huston
obrazek: Rich Fury/Getty Images dla LACMA

Szef zabójców baletnic Johna Wicka Wszechświat pojawi się w filmie o zabójcach balerin z Johna Wicka wszechświat z Reporter z Hollywood upewniając się że Anjelica Huston ponownie wcieli się w rolę reżysera w filmie Ana de Armas występującym w serialu tancerka baletowa. Postać Hustona zostaje wprowadzona John Wick: Rozdział 3 – Parabellum Jako jedna z nielicznych osób pozostałych w morderczym półświatku, która wciąż była gotowa pozwolić Wickowi Keanu Reevesa zarobić na swoją korzyść, a Huston wyłania się jako szef rosyjskiej rodziny mafijnej, który również szkoli młode kobiety na zabójcze baletnice. Ostatnim razem, gdy ją widzimy, ma dźgnięte ręce w ramach kary za pomoc Johnowi (którego nazywa Jardani, co jest jego prawdziwym imieniem, co sugeruje, że mają ważny związek). Ana de Armas ma być jedną z baletnic reżysera, bo to ona jest gwiazdą filmu i to z dubbingiem tancerka baletowaChodzi o to, że wykorzystuje swoje umiejętności zabijania, aby pomścić atak na swoją rodzinę.

Oprócz Hustona, wiemy Ian McShane również ponownie wcieli się w swoją rolę Johna Wicka Kino, wracając do Winstona, niegdyś godnego zaufania potentata hotelowego (chociaż nie wiemy, kiedy ten film wychodzi w kanonie, więc może zanim John Wick przeskoczył dwa razy). Skoro już mowa o Panu Wake’u, może on też znajdzie chwilę przestoju, ale to wciąż nie było pewne. Gdyby był zaangażowany – i jak – byłby również ważnym elementem tego, kiedy to się stało w kanonie innych filmów, ponieważ poprzednie filmy wyraźnie przedstawiały całą jego oś czasu od momentu zabicia szczeniaka do momentu, w którym sprzymierzył się z Król Bowery na końcu. Rozdział 3 (w każdym razie Johna Wicka 4 wyjdzie wcześniej).

A mówiąc o kimś zwanym kierownikiem, tancerka baletowa Wyreżyserowane przez Lena Wisemana Piekło Seria filmów, których wciąż nie rozumiemy. Ale cokolwiek to jest, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Może nie byłoby to takie dziwne.

READ  Twitter podzielił się nowym wyglądem Toma Cruise'a! Zobacz kontrowersje!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *