Angelina Jolie przedstawia Maddoxa, Zaharę, Shiloh, Vivienne i Knoxa na premierze Wiecznościowców

Angelina Jolie

Emma McIntyre/WireImage

Angelina Jolie Spędź rodzinny wieczór.

46-latka pozowała z pięciorgiem swoich dzieci — 20-letnim Maddoxem, 16-letnią Zaharą, 15-letnią Shiloh oraz bliźniakami Vivienne i 13-letnim Knoxem — w poniedziałek na premierze w Los Angeles. wieczność.

Jolie, która jest również matką 17-letniego syna Paxa, założyła na tę okazję brązową sukienkę bez ramiączek i ozdobioną złotymi mankietami podbródka, podczas gdy jej dzieci również ubierały się równo na czerwonym dywanie.

Maddox i Knox wybrali kanciaste garnitury, podczas gdy Vivienne i Shiloh skoordynowali się z matką w neutralnych sukienkach. Tymczasem Zahra miała na sobie srebrną sukienkę do ziemi, która wydawała się być tą samą sukienką, którą nosiła Jolie na rozdaniu Oscarów w 2014 roku przez Elie Saab Couture.

Obejrzyj: Eternals – Angelina Jolie mówi, że do filmu przyciągnęła ją zróżnicowana obsada superbohaterów

Związane z: Zobacz, jak walczy Angelina Jolie wieczność Złoczyńca w nowym zwiastunie: „Let’s Finish This”

w wiecznośćJulie gra Thenę – wojowniczkę o ogromnej sile, szybkości i wytrzymałości.

Oparta na fikcyjnej rasie nadludzi z Marvel Comics, wieczność Wyreżyserowany przez nagrodzoną Oscarem reżyserkę Chloe Chow, a także gwiazdy Salma HayekI Zestaw HaringtonRichard Madden Camille Nanjianioraz Barry Keoghan, Brian Tyree Henry, Ma Dong-seok, Lauren Ridloff i Lia McHugh.

Oskary Angeliny Jolie

Oskary Angeliny Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Valerie McConne/Getty Images

Julia Rozmawiałem z ludźmi o jej roli W 2019 roku wyznała wtedy, że jej dzieci są „szczęśliwe”, że gra tak silną postać.

powiedziała Julie, która określiła Thenę jako „wojownika”.

„Będę musiała ciężko pracować, aby zapewnić Marvel Cinematic Universe to, na co zasługuje” – dodała.

Obejrzyj: Wieczni . Zwiastun

W zeszłym miesiącu 43-letni Nanjiani powiedział: Rozrywka dziś wieczorem Wiele się nauczył pracując z Julie i Hayekiem (55 lat) na planie filmu Marvela.

READ  16 lat później para odkrywa, że ​​ich ukochany obraz Maude Lewis jest najprawdopodobniej oszustwem

„Angie, nie wrócisz do jej przyczepy. Hej Zawsze wisi w grupie. „Zawsze była ze wszystkimi”, powiedział. „Więc zdałem sobie sprawę, że to, co robi przed kamerą, to tylko część pracy”.

„Salma jest tą, która zawsze będzie jadła obiad i ludzie kończą” – kontynuował Nanjiani. „Są niesamowici. Wiele się nauczyłem, obserwując ich. Po prostu, jak być profesjonalistą, wiesz? Byłem pod wrażeniem. Zawsze są na czas, znają wszystkie słowa, bardzo dobrze myślą o tym, jak pracować i naprawdę chciałem mieć rodzinę”.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Rich Fury/Getty Images

Chcesz uzyskać największe historie z Osoby wszystkie dni tygodnia? Subskrybuj nowy podcastI ludzie na co dzień, Aby uzyskać najważniejsze wiadomości o celebrytach, rozrywce i człowieku od poniedziałku do piątku.

Dodał: „Wiele rzeczy dotyczy tego, jak radzisz sobie z ludźmi. Tworzysz społeczność, zakładasz rodzinę, tworzysz grupę. I oboje podchodzą do kamery, są gwiazdami filmowymi. film”.

wieczność Pojawia się w kinach 5 listopada.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top