Angelina Jolie mówi, że prawda o Bradzie Pitcie jeszcze się nie ujawniła

Treść artykułu

Angelina Jolie skrytykowała zarzuty Brada Pitta, że ​​sprzedała swój udział w ich winnicy, aby „zranić go”.

Treść artykułu

47-letnia aktorka była właścicielką winnicy Château Miraval w południowej Francji z byłym mężem, 58-letnim Bradem Pittem, ale sprzedała połowę w trakcie trwającej bitwy o rozwód w październiku 2021 r. ” zaprojektowany, aby „szkodzić”. Przez, a teraz twierdzi, że prawda jeszcze nie wyszła na jaw.

Przedstawiciel Angeliny powiedział: „Pozew pana Pitta przeciwko pani Jolie jest przedłużeniem fałszywej narracji, a prawda o sytuacji nie została jeszcze upubliczniona. Po wydarzeniach, które doprowadziły panią Jolie do złożenia wniosku o rozwód i jej lata poświęcone opiece nad dziećmi, pani Jolie i dzieci nie były w stanie Od powrotu do nieruchomości podjęła trudną decyzję o sprzedaży swoich udziałów w firmie.

Treść artykułu

„Po złożeniu kilku ofert jej byłemu mężowi i wiedząc, że firmę odziedziczą jej dzieci, znalazłem partnera biznesowego z doświadczeniem w branży alkoholowej”.

Aktorka upierała się, że Angelina — która wyszła za inną gwiazdę Hollywood od 2014 do 2019 roku i ma dzieci: 20-letniego Maddoxa, 18-letniego Paxa, 17-letniego Zaharę, 16-letniego Shiloh i 13-letniego bliźniaka Knoxa Leona. I Vivienne z nim – wyszła z interesu „legalnie” i „niestety”, że ma teraz do czynienia z wieloma procesami sądowymi.

Przepraszamy, ale nie udało się wczytać tego filmu.

Przedstawiciel powiedział PEOPLE: „To niefortunne, że po tym, jak właściwie i legalnie wypadła z interesu, pan Pete wplątał ją w wiele procesów sądowych”.

Odpowiedź Angeliny pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda „Pewnego razu w Hollywood” stwierdziła, że ​​próbowała „zranić go”, sprzedając swoje udziały firmie produkującej czołową rosyjską wódkę Stoli.

READ  Willem Dafoe mówi, że Norman i Zielony Goblin mają „kilka sztuczek w rękawie”

Dokumenty prawne uzyskane przez DailyMail.com i złożone 3 czerwca

Inwazja Władimira Putina na Ukrainę i twierdzenie, że „marka Stoli jest teraz ogromną odpowiedzialnością międzynarodową”.

Dokumenty złożone w sądzie hrabstwa Los Angeles brzmiały: „Departament Skarbu USA”

Administracja wyznaczyła Schaefflera „oligarchą w Federacji Rosyjskiej” w niepoufnym raporcie dla Kongresu przygotowanym na mocy ustawy Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act z 2017 r.”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top