Andrew Mangyapan Calgary Flames Canada Olympics

Skrzydłowy Calgary Flames, Andrew Mangyapan, potwierdził w środę, że został nominowany do długiej listy drużyny Kanady na Igrzyska Olimpijskie 2022.

Mangyapan jest jednym z 50 graczy i sześciu bramkarzy na długiej liście Kanady, która nie zostanie ogłoszona.

Sidney CrosbyI Conor MacDavid, I Alex Petrangelo Został przydzielony do składu w październiku po tym, jak NHL i NHLPA zażądały, aby trzech tymczasowych graczy NHL zostało nazwanych przez każdy uczestniczący kraj.

„Oczywiście moim celem jest stworzenie zespołu” – powiedział Manjiabani Calgary Sun. „Może jestem czarnym koniem … Jest kilku dobrych graczy i opcji, bez których mogą się obejść. Ale po prostu staram się wychodzić w każdym meczu i grać w moją grę i grać ciężko, może dalekie strzały, może stworzyć zespół. „

25-latek ma osiem goli i 10 punktów w 12 meczach w tym sezonie po strzeleniu 18 goli i 32 punktów w 56 meczach w zeszłym roku.

W szóstej rundzie selekcji Flames w 2015 roku Mangiapane po raz pierwszy reprezentował Kanadę na majowych mistrzostwach świata w hokeju na lodzie. Zdobył siedem bramek i 11 punktów na swojej drodze do tytułu MVP turnieju, gdy Kanada zdobyła złoty medal.

Mangyapan dodał: „To był zaszczyt otrzymać telefon i po prostu powiedzieć: OK, właściwie na mnie patrzą. Ponieważ nigdy nie zostałem wybrany do współpracy z Team Canada. Tak więc, aby wziąć to pod uwagę po wyjściu z Jakiegokolwiek zaproszenia dla juniorów świata, jakiegokolwiek innego zaproszenia czy czegoś takiego… To prawdziwy zaszczyt.”

Pierre Lebrun z TSN Hockey Insider poinformował w zeszłym miesiącu, że Kanada uzyskała zwolnienie z umieszczenia sześciu bramkarzy na swojej długiej liście ze względu na panującą niepewność. Cena noszeniastan: schorzenie. w wyniku, Darcy ComberI Carter HartI Marc-Andre Fleuryi Mackenzie Blackwood i Jordania Bennington Został on umieszczony w menu, jako dodatek do ceny.

READ  Huragany nie zostały pokonane na początku sezonu, stolice zamknięte dla wilków

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top