Andersen wyszedł na co najmniej tydzień z powodu huraganów z uszkodzeniem dolnej części ciała

Fryderyk Andersen Minie co najmniej tydzień z powodu huraganów w Karolinie z powodu kontuzji dolnej części ciała.

– To ogromny problem – powiedział trener Rod Brindmore po środowym treningu. „Bramkanie jest najważniejszą częścią umowy, więc jesteśmy zdecydowanie zaniepokojeni”.

Andersen doznał kontuzji podczas trzeciego meczu przegranego 7-4 z Colorado Avalanche w sobotę, kiedy wyprostował lewą nogę, aby przyjść na ratunek.

„Daj mi tydzień, a będziemy mogli ponownie ocenić” – powiedział Brentmore. „Musimy dać jej czas, żeby zobaczyła, gdzie jest”.

Andersen jest szósty wśród bramkarzy NHL pod względem wygranych (35-14-3) i drugi pod względem bramek w porównaniu do średniej (2,17). Igor Szesterkin Z drużyny New York Rangers (2,05) i zremisował na szóstym miejscu w procencie utrzymania (0,922) wśród bramkarzy do rozegrania co najmniej 10 meczów. Ma też cztery zwolnienia.

Jesteś Ranta Zrobił 23 huragany w wygranym 5:3 z Arizona Coyotes w poniedziałek. Piotr Kochetkov Został powołany przez Chicago z American Hockey League w trybie pilnym w niedzielę i był rezerwowym bramkarzem. Jeszcze nie zadebiutował w National Hockey League.

Raanta to 13-5-4 z 2,46 GAA, 0,912 oszczędnościami i dwoma zamknięciami w 25 grach (23 startów).

Hurricane (49-20-8) po raz pierwszy zostały połączone z Rangersami w dywizji DC.

„Wciąż o coś gramy” – powiedział Brentmore. „Myślę, że pójdziemy dzień w dzień tak, jak robimy [the goaltending]. Nie chcesz rdzewieć i chcesz pozostać w zgodzie”.

Jordan Stahl, który nie grał przeciwko Coyotes z powodu kontuzji górnej części ciała, ma powrócić, gdy Hurricane będzie gospodarzem Winnipeg Jets w czwartek (19:00 ET; BSSO, TSN3, ESPN+, NHL LIVE)). Napastnik doznał kontuzji po dwóch golach przeciwko Colorado w sobotę.

Jesperi KotkaniemiNapastnik, który rozegrał dwa mecze, a przegrał osiem z powodu kontuzji dolnej części ciała, opuści drugi mecz z rzędu.

„Nie sądzę, żeby to było poważne, ale jest to związane z kontuzją, którą miał wcześniej” – powiedział Bringmore. „To nie jest w 100 procentach. Nie ma powodu, aby to w nim umieszczać”.

READ  Majtki Pucharu Stanleya: Powrót Kochirowa iskrzy Błyskawica

Niezależny reporter NHL.com, Alan Robinson, przyczynił się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top