Anaheim Ducks pozyskali Michaela Del Zotto w wymianie trzech drużyn

w mylącej wymianie zdań, Kaczki Anaheim wróciły do ​​zdrowia Obrońca Michaela Del Zotto Z Florida Panthers. W handlu Floryda otrzymała skrzydłowego Giovanniego Smitha z Detroit Red Wings, podczas gdy Detroit otrzymał do przodu Danny’ego O’Regana z kaczek.

Wszyscy trzej mają doświadczenie w NHL, ale oczekuje się, że będą podlegać zespołom AHL swoich nowych drużyn.

Del Zotto, który ma na swoim koncie ponad 700 meczów NHL, miał w tym sezonie wyprowadzić Pantery z obozu, ponieważ zespół nie ma głębi na tej pozycji. Ale nie pojawił się w pierwszym składzie i od tego czasu nie widział powołania, mimo że zespół był nękany kontuzjami.

Po zdobyciu ponad punktu na mecz w AHL z Belleville Senators w zeszłym roku, Del Zotto miał tylko 10 punktów w 25 meczach z Charlotte przed podpisaniem umowy. Teraz uda się do ostatniego w lidze San Diego.

O’Regan jest użytecznym głębia AHL, który mógłby dostać się do danej drużyny NHL. Wystąpił w pięciu meczach z Anaheim w zeszłym sezonie, zanotował jedną asystę. W tym roku w San Diego 28-latek strzelił trzy gole i zanotował 15 asyst w 27 meczach.

Smith daje Florydzie parę silnej obecności fizycznej Ryana Lomberga W stodole też. W drugiej rundzie 2016 roku Smith zanotował ponad 100 karnych minut w 46 meczach z Detroit w latach 2021-22. Większość sezonu spędził w AHL Grand Rapids, zdobywając pięć punktów w 19 meczach.

READ  Dominacja Guerrero Jr. All-Stars są oznaką jego rosnącego znaczenia dla MLB

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top