Amazon po cichu uruchomił Prime Gaming w Indiach

Amazon po cichu uruchomił Prime Gaming, usługę subskrypcji, która zapewnia dostęp do wielu tytułów swoim członkom w Indiach kilka tygodni później Rozpoczęły się testy usługi na rynku Azji Południowej.

the serwis gier, bezpłatnie dla subskrybentów Amazon Prime i Video, zapewnia użytkownikom dostęp do szeregu gier na urządzenia mobilne, komputery PC i Mac, a także łupów w grach bez dodatkowych kosztów. Co miesiąc konglomerat e-commerce dodaje do serwisu szereg nowych tytułów.

W chwili pisania tego tekstu niektóre z bezpłatnych gier i skrzynek z łupami dostępnych dla użytkowników w Indiach to League of Legends, DeathLoop, Quake, COD Season 1, EA Madden 23, FIFA 23, Apex Legends, Destiny 2 i Brothers: A Tale dwóch chłopców.

Strona główna Prime Gaming w Indiach. (Zdjęcie: TechCrunch)

Prime Gaming sprawia, że ​​subskrypcja Amazon Prime, która kosztuje zaledwie 18 USD rocznie w Indiach, jest jeszcze bardziej kusząca dla pewnej grupy demograficznej na rynku południowoazjatyckim. Powiedział, że może to również mieć „cudowny długoterminowy efekt” dla systemu gier komputerowych w Indiach Ryszi Alwanidługoletni analityk branżowy i dyrektor ds. komunikacji w firmie SuperGaming zajmującej się grami w Pune

To wystawi indyjskich graczy na PC z subskrypcjami Prime na różnorodne treści, które niekoniecznie ich pociągały. Ogólnie rzecz biorąc, indyjska przestrzeń do gier na PC jest zorientowana na wartość z „bezpiecznymi” dużymi budżetami AAA, takimi jak GTA 5 lub przebojowe gry Darmowe strzelanki, takie jak Valorant.Prime Gaming, oferują tak różnorodną i wyselekcjonowaną kolekcję gatunków i tytułów, że wielu mogłoby nie pomyśleć o wybraniu i graniu w inny sposób, jak Brothers: A Tale of Two Sons” – powiedział TechCrunch w wiadomości tekstowej .

„Dodaj zawartość w grze do popularnych tytułów, takich jak Modern Warfare 2 i Apex Legends, i jest bardzo jasne, że Amazon India jest w tym momencie, w którym patrzy na gry, aby zachować rosnącą bazę abonentów Prime”.

READ  Były kompozytor Bungie każe ludziom „zniszczyć” muzykę „Destiny” wydaną bez pozwolenia

Amazon nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top