Alexander Gustafsson z UFC London ogłasza „sekcję” wagi półciężkiej

Alexander Gustafson poleci do domu za 205 funtów na UFC Londyn w ten weekend (sobota, 23 lipca 2022 r.) w Londynie w Anglii.

Trzykrotny pretendent do tytułu mistrza wagi półciężkiej UFC, Gustafson po raz ostatni zadebiutował w wadze ciężkiej przeciwko byłemu mistrzowi UFC, Fabricio Werdum, w lipcu 2020 roku. pierwszy okrągły pasek (Obejrzyj najciekawsze momenty). Przegrana przedłużyła jego obecny poślizg do trzech.

Niezależnie od tego Gustafsson jest szczęśliwy i gotowy do powrotu przeciwko Nikity Kryłowa w Londynie, gdzie w przeszłości strzelił dwa gole. wygrać przez techniczny nokaut Nad Jimmy Manoa w marcu 2014 r.


On żyje! Streamuj UFC Londyn na ESPN +

znowu się zaczyna! Ultimate Fighting Championship (UFC) powraca na O2 Arena w Londynie, w sobotę, 23 lipca 2022 roku, po raz drugi w tym roku kalendarzowym, w decydującym starciu wagi ciężkiej między gorącym brytyjskim supergwiazdą, Tomem Aspinallem (#6 ), chcąc przebić swój bilet do przyszłej walki o tytuł kosztem odwiecznego rywala dywizji, Curtisa Bladesa (nr 4). Na głównym wydarzeniu UFC London Jack Hermansson walczy z Chrisem Curtisem (nie Darrenem Tillem), podczas gdy lokalni fani, między innymi Paddy Pimblett, Molly McCann i Alexander Gustafsson, również widzą akcję w Oktagonie.

Nie przegap ani jednej chwili uderzenia w twarz!

„To moja przysięga, więc jestem szczęśliwy po powrocie” – powiedział Gustafson podczas Dnia Mediów UFC w Londynie. MMA ćpuna). „Moje ciało czuje się świetnie i to wszystko. To moja przysięga”.

Chociaż nie wygrał od maja 2017 roku, ostatnie dwa zwycięstwa Gustafsona stały się jeszcze bardziej imponujące z perspektywy czasu. Lider UFC Sztokholm Gustafsson w tym roku złożył ofertę, pokonując byłego mistrza, Glovera Teixeirę, przez nokaut w piątej rundzie. Tuż przed tym pokonał mistrza przed Teixeirą, Jana Blachovicha, na drodze do jednogłośnej decyzji.

Chociaż 35-latek szukał nowego startu w wadze ciężkiej, który nie wyszedł, nie żałuje tego, jak potoczyły się sprawy w jego ostatnim występie.

„Wcale nie”, powiedział Gustafson o swoim żalu z powodu próby w wadze ciężkiej. „Walka to walka, czułem się w wadze ciężkiej i czułem się bardzo dobrze w wadze ciężkiej, ale zawsze byłem w wadze półciężkiej, więc to jest mój cel. plecy.

„Czułem się silny jak ciężarówka” – kontynuował. „Walka zakończyła się tak, jak się stało, ale czułem się silny. Czułem się szybko będąc w wadze ciężkiej, a także jestem bardzo półciężki, więc było dobrze. Ale dywizja półciężka zawsze tam była, zawsze jest tam, gdzie ja” walczyłem i rywalizowałem. Czuję się bardzo podekscytowany powrotem. Jestem podekscytowany powrotem, a minęło dużo czasu”.


Zapamietaj to MMAmania.pl Zapewni kompleksową relację na żywo z całej karty walki UFC w Londynie tutajzaczynając od ESPN + Mecze „Prelims”, które mają się rozpocząć o godz ESPN +) 15:00 czasu wschodniego.

Aby zapoznać się z najnowszymi i najlepszymi wiadomościami i notatkami dotyczącymi UFC London: Aspinall vs. Blaydes, opublikuj nasze obszerne archiwum wydarzeń tutaj.

READ  Novak Djokovic w zawieszeniu, walczący z deportacją z Australii w związku ze szczepieniem COVID-19

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top