Alexa Bliss udostępnia wymianę Twittera między Atheną i Jade Cargill

Athena i Jade Gargiel, które rywalizowały o telewizję AEW, wymieniły w czwartek słowa za pośrednictwem Twittera. Wszystko zaczęło się, gdy Gargill skomentował zdjęcie Ateny i odniósł się do Mandy Rose. Jak wspomniano wcześniej, Atena otwór w wywiadzie Że w NXT odbyło się spotkanie w sprawie „Jak się ubrać jak Mandy Rose”.

Oto wymiana zdań między Kargilem a Ateną…

Kargil: „Pytasz mnie. Wyglądasz raczej” Mandy ish „. Myślałem, że nie próbujesz być sexy? 🫠 Podszedłem do prawdziwej bogini i zobaczyłem, że powinieneś ją zmienić! 😘👑 Ale chcecie, żeby ta kobieta wzięła moje miejsce? Suka GTFOH.

Athena: „[email protected]_Cargill, to jest naprawdę bogate, pochodzące od blond buff osoby … Mandy i Charlotte zostały już zajęte. Śmiało. Mam nadzieję, że zachowasz tę samą energię następnym razem, gdy cię zobaczę … #AndNew #FallenGoddess ”

Wtedy zadzwoniła Alexa Bliss…

„Chciałbym się wściec na kogoś, kto szuka mojej najlepszej przyjaciółki… ale wciąż próbuję dowiedzieć się, kim oni są…? AthenaPalmer_FG”

READ  Piers Morgan upomina księcia Harry'ego za fałszywe wiadomości Nowości

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top