Alex Kurtzman opowiada o ponownym uruchomieniu Mummy 2017

Plakat do filmu Mumia z 2017 roku, z Tomem Cruisem (na pierwszym planie) i Sofią Boutellą (w tle).

zdjęcie: Uniwersalne zdjęcia

To tak, jakby minęły wieki od premiery mumia W roli głównej Tom Cruise. W tamtym czasie film był wielką rzeczą, ponieważ był wznowieniem (w większości) ukochanych filmów Brendana Frasera, na których wielu z nas dorastało, a także dlatego, że był notorycznie niesławny. zamierza Początek mrocznego wszechświata Zawiera inne globalne potwory współczesności. Ale zamiast tego, to The Dark Universe będzie żył wiecznie jako mem na Twitterze, podczas gdy Universal później zwerbował Blumhouse po prostu wróćrobić Bardzo Ich filmy to potwory Filmy niezależne.

Nikt zaangażowany w film nie mówił zbyt wiele o ich uczuciach, głównie dlatego, że wielu z nich wykonało ciekawszą pracę, jak na przykład Sofia Boutella w roli głównej. Następny jest Zack Snyder buntownicy księżyca Albo Jake Johnson staje się człowiek Pająk. Bpoza tymto mumia Po ukończeniu piątego roku życia w czerwcu tego roku reżyser Alex Kurtzman postanowił wyrazić swoje przemyślenia na temat filmu w jednym z odcinków „”warte objadania sięPodcast. Szczerze, nazwij to ffNajwiększa porażka mojego życia, zarówno osobista, jak i zawodowa. Jest milion rzeczy, których z tego powodu żałuję”.

mumia To był drugi reżyser filmu Kurtzmana, po 2012 roku ludzie jak my. ale on jest Jest w branży filmowej od dziesięcioleci i pracowała nad wieloma… nazwijmy to tak kontrowersyjny Gatunek w ostatnich dziesięcioleciach, od Niesamowity Spider Man do Michael Bay transformatory filmy i Jeździec bez głowy. W porównaniu z nimi mumia To było „Brutal” nad tym pracuje i cierpi „zbyt wielu kucharzy w kuchni”. Po tym filmie przyznał, że teraz Bardziej skłonny zaufać swojej intuicji. „WKiedy czuję, że nie czuję się dobrze Już o tym nie milczę… Dla mnie to nie jest tego warte.”

Odkąd powstał ten filmI Kurtzman jest właścicielem Film uznano za pouczające doświadczenie, które „przebudowało mnie na twardszą osobę, a także przebudowało mnie na ostrzejszego filmowca… Nie zostałem reżyserem, dopóki nie nakręciłem tego filmu”. Chociaż od tego czasu nie wyreżyserował filmu, on ona ma Jego uwaga się odwróciła Całkowicie dla telewizji. he stał się głównym innowatorem w Star Trek Telewizor wraca do Paramountw tym przyszły miesiąc Star Trek: Dziwne nowe światyI Jest także producentem wykonawczym nowego serialu science fiction Człowiek, który upadł na ziemięI Premiery dziś wieczorem w Showtime.

[przez[przez[عبر[viaHollywoodzki reporter]


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać I Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom I Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Aktor Kit Harington „Wieczni” w filmach Marvela i „Grze o tron”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top