Alec Manoah opuszcza mecz Blue Jays przeciwko Tigers

TORONTO – Nie powinno dziwićAlek ManohPresja na pozostanie w grze nawet po uderzeniu w łokieć przez powracającego z 93 mil na godzinę.

Prawa ręka Blue Jays zbliżyła się do przerażającego scenariusza w piątek, kiedy został zmuszony do odejścia Jego drużyna przegrała z Tygrysami 4-2 Z kontuzją prawego łokcia 87 rzuca stępem. Ale zapobiegawcze prześwietlenie Manoah dało wynik negatywny i jest mało prawdopodobne, aby przegapił początek.

Trener Blue Jays Jose Minstral powiedział, że 24-latek był gotowy do kontynuowania szóstej rundy w Rogers Center.

Powiedział: „Oszalałeś?”. „Manouh powiedział po meczu o swojej interakcji z Minsterem.” [as a precaution]. Wszystko było negatywne, wszystko jest czyste, więc wrócę na konia i będę tam za pięć dni.”

Manoah powiedział dziennikarzom, że jego natychmiastowa reakcja po założeniu wkładki Jonathana Schopa na ramię wynikała bardziej z szoku niż z rzeczywistego bólu.

Podniósł lewą rękę do łokcia i wzdrygnął się, kucając przy zboczu wzgórza, podczas gdy obrona zdobyła bramkę na starcie. Vladimir Guerrero Jr. odniósł się do tymczasowego menedżera i tymczasowego menedżera Johna Schneidera, który zdecydował się sprowadzić Tima Maezę, kończąc noc Manoah w 5 1/3 inningów.

„[Mayza] Schneider powiedział o swojej decyzji o wycofaniu Manoah. „Jest konkurencyjny jak diabli i chciał zostać, ale to była bardzo łatwa decyzja, aby go wyrzucić tylko po to, by zachować bezpieczeństwo”.

Komercyjnym posunięciem Blue Jays jest ostrożność w stosunku do swoich gwiazd.

Atak Blue Jays zdobył zaledwie cztery trafienia od miotaczy Tygrysów podczas spaceru, który może być również wizytówką balsamu na bloku handlowym – a wielu z nich, jak Michael Vollmer i Will Fest, pasowałoby jak ulał drużyna gospodarzy.

Chociaż Manoah nie miał „najlepszego występu”, powiedział później Schneider, utrzymał swoją drużynę w grze pomimo letniej nocy ataku. Uderzył czterech myśliwców Tygrysa i pozwolił na cztery biegi na wygraną, w tym solowy strzał do Williego Castro.

„Utrzymujemy to na bardzo wysokim poziomie” – powiedział Schneider. „Nie sądzę, aby jego rzeczy były tak chwiejne, jak były, i to się dzieje w ciągu długiego sezonu. Ale był dobry. Nie włożyłbym w to nic więcej. Był dobry. Myślę, że spodziewalibyśmy się, że będzie dominował przez większość czasu, ale to była dla niego tylko jedna z tych nocy.

Podobnie jak wiele innych zespołów w tym roku, Tygrysy prowadziły lewego ciosa przeciwko Manoah, którego dywizje pokazują, że jest to obszar do poprawy. Trudne mecze w połączeniu z niespójną kolejnością szybkich piłek z dwoma szwami i czterema szwami sprawiły, że była to rzadka noc dla Manoah.

Chciał kontynuować, ale uszanował decyzję personelu technicznego o wycofaniu go.

„Ktoś musi być mądry, wiesz” – zażartował Manoh. „To był właściwy moment, aby mnie wyciągnąć, a baleb wykonał świetną robotę”.

Gdy organizacja wydała zbiorowe westchnienie ulgi z powodu negatywnych zdjęć rentgenowskich, panika Manoah z powodu kontuzji pojawiła się w interesującym momencie.

Nie panikuj. Ale każda strata, przerażająca kontuzja i konkurencyjne leczenie powinny zwiększyć potrzebę działania Blue Jays.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top