Aktualizacje dotyczące urazów i chirurgii Kenny’ego Omega

Kenny Omega ma przejść wiele operacji i podobno nie obroni swojego mega tytułu AAA na TripleMania Regia II w sobotę, 4 grudnia w Monterrey w Meksyku.

Jak wspomniano, Omega będzie bronić tytułu przed El Hijo del Vikingo podczas imprezy AAA TripleMania Regia II, ale Omega przeszła w tym tygodniu różne choroby i kontuzje, które zostały ocenione, zaledwie kilka dni po upuszczeniu tytułu AEW World do Wisielec Adam Page w Full Gear w AEW w ostatnią sobotę. Omega od kilku lat ciężko pracuje i planuje: Nie spiesz się od AEW do Heal, ale chciałem zobaczyć historię kata.

w aktualizacji, Biuletyn zapaśniczy Obecnie raporty wskazują, że Omega pracował przez większość tego roku z łzą w ramieniu. Przez kilka miesięcy pracował również z przepukliną brzuszną i problemami z kolanem. Omrga również od 2018 roku radził sobie z zawrotami głowy, które często powodowały, że pokój zaczynał kręcić się podczas zapasów.

Omega czasami cierpiał z powodu rozdzierającego bólu, innym razem ból był do opanowania, ale wykonywał ciągłą rehabilitację i cotygodniowe zabiegi medyczne, aby pozostać na ringu podczas turnieju. Zauważono, że czasami Omega prywatnie zastanawiała się, czy przez lata wyrządził tyle szkód, że pozostały mu czas był ograniczony.

Jeśli chodzi o obronę tytułu AAA Mega, podobno urzędnicy AAA zostali poinformowani w ubiegłą środę, że Omega przejdzie operację i nie będzie w stanie dorównać Vikingo. AAA podobno ma pomysł na plan tworzenia kopii zapasowych, ale nie został on sfinalizowany w czasie prasy.

Omega Ma on przejść operację barku, kolana, żołądka i prawdopodobnie przegrody z użyciem różnych specjalistów. Operacje nie będą poważne i powinien być w stanie wrócić na ring pod koniec lutego. Prezydent AEW, Tony Kahn, poprosił Omegę, aby poświęciła tyle czasu, ile potrzebuje.

Czekajcie na więcej.

READ  Bob Odenkirk załamuje się na planie „Better Call Saul”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top