Aktualizacja COVID-19 z 26 lipca: oto najnowsze wiadomości dotyczące koronawirusa w Kolumbii Brytyjskiej

Oto codzienna aktualizacja wszystkiego, co musisz wiedzieć o nowej sytuacji koronawirusa w Kolumbii Brytyjskiej

Treść artykułu

Oto codzienna aktualizacja wszystkiego, co musisz wiedzieć o nowej sytuacji koronawirusa w Kolumbii Brytyjskiej w dniu 27 lipca 2021 r.

Reklama

Treść artykułu

Przedstawimy tutaj streszczenia tego, co dzieje się w Kolumbii Brytyjskiej, dzięki czemu na pierwszy rzut oka będziesz mieć dostęp do najnowszych wiadomości. Ta strona będzie regularnie aktualizowana w ciągu dnia, a zmiany będą dodawane w miarę ich pojawiania się.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać więcej aktualizacji w ciągu dnia. Możesz również otrzymywać najnowsze wiadomości o COVID-19 dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej w dni powszednie o godzinie 19:00, subskrybując nasz biuletyn tutaj.


Numery spraw dotyczących COVID-19 w Kolumbii Brytyjskiej

Według najnowszych danych z 23 lipca

• Całkowita liczba potwierdzonych spraw: 148 842 (603 aktywne sprawy)
• Nowe sprawy od 22 lipca: 112
• Całkowita liczba zgonów: 1767 (cztery nowe zgony)
• Liczba przypadków w szpitalu: 46
• Intensywna opieka: 17
• Całkowita liczba szczepień: 6 422 503 podanych dawek. 2 692 024 drugie dawki
• Wyzdrowienie z ostrej infekcji: 146463
• Opieka długoterminowa, domy mieszkalne i placówki opieki doraźnej obecnie dotknięte: 3

Reklama

Treść artykułu

dogłębnie:COVID-19: Oto wszystkie przypadki BC nowego koronawirusa


BC przewodniki i linki

• COVID-19: oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym koronawirusie

COVID-19: Oto jak zrobić zdjęcie w Kolumbii Brytyjskiej

COVID-19: Znajdź swój obszar na interaktywnej mapie przypadków i wskaźników szczepień w Kolumbii Brytyjskiej

COVID-19: Boisz się igieł? Oto jak pokonać swoje lęki i zaszczepić się

COVID-19: Pięć rzeczy, które należy wiedzieć o rozprzestrzenianiu się wariantu P1 w Kolumbii Brytyjskiej

COVID-19: Oto wszystkie przypadki BC nowego koronawirusa w 2021 r.

COVID-19: Czy zostałeś zarażony? Oto wszystkie alerty dotyczące zdrowia publicznego w Kolumbii Brytyjskiej

COVID-19 w szkołach Kolumbii Brytyjskiej: Oto ostrzeżenia o bojkocie szkolnym

READ  Czterech mieszkańców uzyskało pozytywny wynik testu na epidemię COVID-19 w domu opieki długoterminowej St Joseph's Villa w Hamilton

COVID-19: Unikaj wycofanych środków do dezynfekcji rąk w Kanadzie

Reklama

Treść artykułu

COVID-19: Oto gdzie testować w Metro Vancouver

BC Narzędzie do samooceny objawów COVID-19


Najnowsze wiadomości na temat COVID-19 w Kolumbii Brytyjskiej

Kolumbia Brytyjska nakazuje wstrzymanie nowych plantacji norek po niedawnym wybuchu epidemii

Po tym, jak dwie norki uzyskały pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 na farmie objętej kwarantanną, rząd Kolumbii Brytyjskiej podejmuje bardziej zdecydowane działania.

W poniedziałek po południu Departament Rolnictwa, Żywności i Rybołówstwa wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że w wyniku ostatnich infekcji Wojewódzki Urzędnik Zdrowia nakazał wszystkim operatorom ferm norek w Kolumbii Brytyjskiej, skutecznie zakazując wszelkich nowych ferm norek w prowincji i położenie kresu istniejącym fermom norek przy ich obecnej liczbie.

Zamówienie jest skuteczne natychmiast.

Każde gospodarstwo ma obowiązek zgłosić całkowitą liczbę norek, zarówno hodowlanych, jak i niehodowlanych, do powiatowego urzędnika sanitarnego i lekarza sanitarnego swojego urzędu sanitarnego.

Reklama

Treść artykułu

Trzech hodowców norek w Kolumbii Brytyjskiej uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 od grudnia 2020 r. Wszyscy trzej są nadal pod kwarantanną, a norki nie są transportowane do lub z nieruchomości.

267 nowych przypadków, jeszcze 1 śmierć w weekend

BC zgłosił 267 nowych przypadków COVID-19 w ciągu ostatnich trzech dni.

Według oświadczenia Departamentu Zdrowia w hrabstwie jest 695 aktywnych przypadków, w porównaniu z 603 w ostatnim piątku.

Inna osoba zmarła na COVID-19 w Północnym Okręgu Zdrowia, zwiększając liczbę zgonów związanych z COVID do 1768.

W szpitalu przebywają 43 osoby, z których 17 jest na oddziale intensywnej terapii.

Większość niedawnych infekcji zdiagnozowano w Inland Health District, z 342 aktywnymi przypadkami w Kolumbii Brytyjskiej.

Reklama

Treść artykułu

Prowincja twierdzi, że 80,6 procent kwalifikujących się Kolumbijczyków brytyjskich w wieku 12 lat i starszych otrzymało pierwszą dawkę szczepionki COVID-19, a 61,3 procent jest w pełni zaszczepionych.

Prasa kanadyjska

Sari Board of Trade płaci za paszporty szczepionek

Surrey Board of Trade wzywa rządy federalne i prowincjonalne do wprowadzenia dowodu szczepienia, który można wykorzystać do potwierdzenia statusu szczepienia do użytku międzynarodowego i krajowego.

Dyrektor generalna Anita Huberman powiedziała, że ​​wdrożenie dowodu systemu szczepień pozwoliłoby większej liczbie firm na bezpieczne ponowne otwarcie i zachęciłoby więcej Kanadyjczyków do zaszczepienia się.

„Popieramy ogólnokanadowe scentralizowane podejście do demonstrowania szczepień przeciwko COVID-19, które można łatwo wykorzystać do potwierdzenia statusu szczepień do użytku międzynarodowego i krajowego” – powiedział Huberman w liście z 26 lipca do premiera Justina Trudeau, federalnego ministra zdrowia. Patti Hajdu, premier Kolumbii Brytyjski John Horgan i minister zdrowia Adrian Dix.

READ  NB Raport COVID-19: Brak nowych przypadków, prawie 61% kwalifikującej się populacji zostało w pełni zaszczepionych

Reklama

Treść artykułu

„Bez koordynacji między prowincjami Kanada ryzykuje fragmentaryczne podejście, utrudniając życie i utrudniając życie jednostkom i pracodawcom w i tak już niepewnym czasie”.

Jeśli rząd federalny zdecyduje się nie wprowadzać paszportów szczepionek, Huberman powiedział, że BC powinna rozważyć przyjęcie podejścia Manitoby. Manitoba wydaje dowód posiadania kart szczepień i kodów QR osobom, które zostały w pełni zaszczepione, umożliwiając dostęp do obiektów i wydarzeń.

Huberman uznał „względy uczciwości, bezpieczeństwa, prywatności i praw człowieka” we wdrażaniu paszportów szczepionek, ale mówi, że istnieje sposób na wdrożenie ich jako rozwiązania krótkoterminowego.

Nauka życia z COVID: dlaczego niektórzy eksperci uważają, że czas wrócić do normalności get

Keri Bowman, która mieszka w centrum Toronto, ostatnio czuje coś w powietrzu. Powiedział coś innego. Czegoś brakuje.

Reklama

Treść artykułu

Krawędź zniknęła.

Ludzie nadal się ukrywają i przeważnie przestrzegają protokołów zdrowia publicznego. Ale zmartwienie jest znacznie mniejsze. „Ludzie czują się znacznie bardziej komfortowo” – powiedział Bowman, bioetyk i ekolog z University of Toronto. “Myślę, że istnieje rodzaj akceptacji, że tak właśnie będzie, i jest to element, że to jest najlepsze, co możemy zrobić. I musimy iść dalej”.

Niektórzy twierdzą, że mówienie o „nauce życia” z COVID jest lekkomyślne i przedwczesne, a plan gry w Wielkiej Brytanii doprowadzi do setek tysięcy nowych infekcji. Inni twierdzą, że nie jest jasne, co oznacza „życie z COVID” – żyliśmy z COVID. Jednak nowa retoryka, przejście od COVID „squash” i „plank” do uczenia się współistnienia, odzwierciedla okres przejściowy, w którym obecnie znajduje się Kanada, powolne przejście od pandemii zatrzymującej życie do stanu endemicznego. „Powoli przenosimy się w lepsze miejsce” – powiedział Marc-Andre Langlois, wirusolog z University of Ottawa.

Reklama

Treść artykułu

– Poczta Krajowa

„Nie osiąga żadnego celu”: Tysiące protestują w Sydney, gdy ograniczenia zaostrzają się w związku z rozprzestrzenianiem się delty

Premier Australii powiedział w niedzielę, że protesty przeciwko blokadzie w Sydney były „samolubne i autodestrukcyjne” pośród globalnej fali nowych restrykcji i wynikających z nich demonstracji w miarę rozprzestrzeniania się wysoce zaraźliwej zmiennej delty.

READ  Ukończenie pierwszej sieci szybkiego ładowania „to dopiero początek” dla właścicieli samochodów elektrycznych w Holandii

Około 3500 osób protestowało w sobotę w Sydney po tym, jak Nowa Południowa Walia zaostrzyła przepisy w zeszłym tygodniu w odpowiedzi na gwałtowny wzrost liczby przypadków COVID-19, nawet gdy zablokowanie miasta wkroczyło w piąty tydzień. Demonstracje pogwałciły rygorystyczne dystryktalne nakazy pozostawania w domu, ograniczenia zgromadzeń publicznych i nakazy dotyczące masek na twarz.

Władze ostrzegają, że może to być wydarzenie o dużym zasięgu.

Reklama

Treść artykułu

Premier Australii Scott Morrison skrytykował weekendowe protesty w Sydney i innych australijskich miastach.

„To nie ma sensu” – zacytował go The Guardian. „Blokada nie skończy się wcześniej”.


Kolumbia Brytyjska mapa tygodniowych przypadków COVID, wskaźniki szczepień

Dowiedz się, jak Twoja okolica radzi sobie w walce z COVID-19 dzięki najnowszej liczbie nowych przypadków, wskaźnikom pozytywnych wyników i wskaźnikom szczepień:


BC Monitorowanie szczepionekLokalne zasoby zawierające informacje o COVID-19

Poniżej znajduje się szereg informacji i stron docelowych dotyczących COVID-19 z różnych agencji zdrowotnych i rządowych.

BC Narzędzie do samooceny objawów COVID-19

Coastal Health Vancouver – Informacje na temat COVID-19

HealthLink BC — strona informacyjna koronawirusa (COVID-19)

Centrum Kontroli Chorób Kolumbii Brytyjskiej – nowy koronawirus (Covid-19)

Rząd Kanady – Choroba koronawirusa (COVID-19): Aktualizacja epidemii

WHO – epidemia choroby koronawirusowej (COVID-19)

– Z plikami z The Canadian Press

    Reklama

uwagi

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top