Aktorka Shunka Dokore umiera w wieku 44 lat

Shaunka Ducoure, piosenkarka i aktorka, która wcieliła się w rolę Williego Mae „Big Mama” Thorntona w niedawno wydanym filmie Baza Luhrmanna „Elvis”, zmarła w czwartek, według policji w Nashville.

Miała 44 lata.

Ducouré została znaleziona martwa w mieszkaniu w Nashville, które dzieliła z dwójką małych dzieci. Nie było oczywistej złej gry, policja powiedziała.

Rola Doucouré jako Thornton, piosenkarki R&B, która była pierwszą artystką, która nagrała „Hound Dog”, rozsławionego później przez Elvisa Presleya, była jej pierwszym występem w filmie.

Pojawiła się na ścieżce dźwiękowej do „Elvisa” i pojawiła się w teledysku do piosenki Doja Cat „Vegas”, również ze ścieżki dźwiękowej filmu. Ponadto Doucouré śpiewał z Doja Cat podczas kwietniowego Festiwalu Muzycznego Coachella.

Dokurieh opowiedziała o swojej wspaniałej roli w filmie „Elvis” w wywiadzie, którym się z nią podzieliła Instagram W zeszłym tygodniu napisała: „Wdzięczność jest tam, gdzie mieszkam, ponieważ moja babcia, mama, mama i moja rodzina są tymi, którzy ją kształtują i zaszczepiają we mnie. że dobre rzeczy nie są gwarancją, a kiedy stawiamy im czoła w Święto Dziękczynienia, wdzięczność to najmniej, co możemy wyrazić”.

READ  Nowy zwiastun serialu Star Wars Spinoff

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top