Akcja Disneya Mała Syrenka dzieli się swoim pierwszym zwiastunem

Akcja Disneya Mała Syrenka dzieli się swoim pierwszym zwiastunem

Halle Bailey jako Ariel w Małej Syrence

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że tego nie dostanieszCzęść twojego świata„Znowu utknąłem w twojej głowie, mała Syrenka’s remake na żywo Tutaj, aby przypomnieć, że robaki uszne mogą utrzymywać się przez ponad trzy dekady. Nasz pierwszy rzut oka na szczyt Film oczekiwany po D23 Expo i chociaż nie ma w nim wielu gwiazdorskich aktorów, zdecydowanie wysyła telegrafy. Odpowiednio Senne reakcje pod wodą.

Mała Syrenka – oficjalny zwiastun

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś film animowany (a poważnie, kto nie?) lub nawet czytałeś materiały źródłowe Hansa Christiana Andersenaopis działki brzmiałby bardzo znajomo: „mała Syrenka To ukochana historia Ariel, pięknej i pełnej życia młodej syreny spragnionej przygody. Najmłodsza z córek króla Tritona i najbardziej wymagająca, Ariel chce dowiedzieć się więcej o świecie zamorskim, a podczas wizyty na powierzchni zakochuje się w rozbitym księciu Eryku. Chociaż syreny nie mogą wchodzić w interakcje z ludźmi, Ariel musi podążać za głosem serca. Zawiera umowę ze złą morską wiedźmą Urszulą, która daje jej szansę na doświadczenie życia na Ziemi, ale ostatecznie oddaje jej życie –I korona jej ojca…In ryzyko. „

Z wyjątkiem Billy’ego (Ariel) i McCarthy (Ursuli), mała Syrenka Gwiazdy Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi) Jak król Tryton. David Diggs (Hamilton, Snowpiercer) Jak głos Sebastiana. Jakub Tremblay (Luca) Jak głos flądry. Akwafina (Rhea i ostatni smok) jako dźwięk Szkocji. Jonah Hauer King Jak książę Eryk. Sztuka Malika jako Sir Grimsby; A noma domizweni Jak królowa Selena. Wyreżyserowane przez Roba Marshalla (Chicago, Powrót Mary Poppins), Zawiera nowe utwory z Oryginalny kompozytor Alan Menken i facet o imieniu Lin-Manuel Miranda.

Disney mała Syrenka W kinach 26 maja 2023 r.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Twój horoskop dzienny: 11 października 2023 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *