AirPods trzeciej generacji otrzymują pyszną obniżkę cen przed WWDC

Przed Apple Ogólnoświatowa Konferencja Deweloperów Jeszcze dziś wysokiej jakości słuchawki AirPods 3badania i rozwój Gen zszedł do bardzo kuszącej ceny zaledwie 135 funtów.

To 20% oszczędności, aby uzyskać ponad 169 GBP, co sprawia, że ​​jest to najlepszy czas na zakup pary, zwłaszcza jeśli zainwestowałeś już w ekosystem Apple.

Awaria cen AirPods trzeciej generacji

Najwyższej jakości AirPods trzeciej generacji spadły w cenie i są teraz okazją.

  • Amazonka
  • To było 169 £
  • Teraz 135 £

Zobacz ofertę

Chociaż jesteśmy wielkimi fanami AirPods Pro, 3badania i rozwój Gen AirPods to świetna alternatywa, która jest tania i nadal ma wiele funkcji, które pokochają fani Apple.

Oprócz łatwego parowania z iPhone’ami i iPadami, nowe AirPods wykorzystują przestrzenny dźwięk Apple i dynamiczne śledzenie głowy, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś naprawdę był częścią akcji, odtwarzając dźwięk przestrzenny w samych słuchawkach.

Jeśli chodzi o siłownię, z przyjemnością dowiesz się, że słuchawki AirPods są również odporne na wodę i pot, więc możesz bez obaw zabrać je na zewnątrz i kręcić na bieżni.

Jeśli chodzi o baterię, możesz uzyskać do 30 godzin słuchania, biorąc pod uwagę moc dostępną z dołączonego etui ładującego. Mówiąc o tym, możesz również użyć ładowarki MagSafe do ładowania AirPods, jeśli masz ją pod ręką.

W naszej czterogwiazdkowej recenzji słuchawek AirPods redaktor Max Parker przewidział: „AirPods 3 to łatwa rekomendacja dla użytkowników iPhone’a, którzy chcą prostej, dobrej pary słuchawek, które działają dobrze i działają przez długi czas między ładowaniami”.

Awaria cen AirPods trzeciej generacji

Awaria cen AirPods trzeciej generacji

Najwyższej jakości AirPods trzeciej generacji spadły w cenie i są teraz okazją.

  • Amazonka
  • To było 169 £
  • Teraz 135 £

Zobacz ofertę

Jedynym powodem, dla którego możesz chcieć uniknąć AirPods, jest to, że absolutnie potrzebujesz aktywnej redukcji szumów jako funkcji. W takim przypadku zalecamy wybór AirPods Pro.

READ  CanIndia News - Nintendo szuka alternatywnych komponentów, aby rozwiązać problem braku chipów

Jednak dla wszystkich innych AirPods są świetnym okrzykiem, zwłaszcza gdy są dostępne w tak niskiej cenie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top