Air and Space Show Orlando startuje na niebie Sanford

Samoloty i odrzutowce znów wznoszą się na niebie podczas Orlando Air and Space Show na międzynarodowym lotnisku Orlando Sanford. Były samoloty duże i małe, stare i nowe i głośne!

„Bo oni… bo jadą szybko, ze wzmocnieniem!” Knox Grassley, 5-letni entuzjasta latania, płakał.

Tłumy wyszły, aby obejrzeć dipy, pętle i beczki z dziewięcioma różnymi pokazami latających zespołów.

„Nadal jesteśmy jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie, którzy mieszkają w takim kraju, w którym możemy tu przyjechać i cieszyć się dniem, jak dotąd tak dobrym” – powiedział John Jurgens, były pilot, który był tam, aby obejrzeć program. .

Na Międzynarodowym Lotnisku Orlando Sanford latały samoloty z różnych branż. Przed pokazem FOX 35 rozmawiał z kilkoma pilotami. Major USAF Joshua „Cabo” Gunderson lata na F-22 Raptor.

„To niesamowity samolot”, powiedział, „jeśli chodzi o myśliwce powietrze-powietrze, jest to najbardziej zwrotny samolot, jaki armia amerykańska ma pod względem prędkości, zdolności do poruszania się i wszystkich tych rzeczy. wspaniały samolot i cieszymy się, że jesteśmy w Sanford, aby go pokazać”.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI: Tysiące znajdują odwagę i nadzieję na 2022 Breast Cancer Walk w Orlando

Paradę otworzyli skoczkowie z Dowództwa Operacji Specjalnych.

„Nasz pierwszy koncert, zaczniemy od 800 stóp kwadratowych czerwieni, bieli i błękitu, które wyjdą z nieba w synchronizacji z naszym hymnem narodowym”, powiedział MSG Brandon Fountain, gracz SOCOM. zademonstrować nasze możliwości swobodnego spadania. Wysiądziemy z samolotu na wysokości 10 000 stóp i zawiesimy dym na naszych stopach, aby tłum mógł nas zobaczyć!”

READ  Helikopter Rocket Lab nie jest w stanie przechwycić dopalacza powracającego w powietrzu

Wszyscy chwalili się latającymi fanami, którzy powiedzieli, że to nie będzie ich ostatni pokaz lotniczy. „To bardzo interesujące zobaczyć, jak latają i latają samolotem na niebie, nie spadając na ziemię z powodu intensywnej grawitacji Ziemi!” Madison Bach, 10-letnia entuzjastka lotnictwa, powiedziała.

W niedzielę ponownie odbędzie się Orlando Air and Space Show. Bramy otwierają się o 9 rano, a samoloty latają od południa do 16:00?

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top