AGCO zawiesza licencję na alkohol dla JAKK we wtorek – Kingston News

We wtorki w JAKK napisy informują o stanowisku firmy w sprawie obowiązkowego dowodu szczepienia przeciwko COVID-19, co doprowadziło do zawieszenia licencji na alkohol. Zdjęcie autorstwa Chrisa Villelli.

Komisja ds. Alkoholu i Hazardu w Ontario (AGCO) wydała nakaz czasowego zawieszenia licencji na alkohol JAKK we wtorki „ze względu na interes publiczny i bezpieczeństwo”.

Ogłoszenie w czwartek, 30 września 2021 r., pojawia się niecałe dwa tygodnie po tym, jak firma z siedzibą w Kingston na Progress Avenue ogłosił zamiar nieprzestrzegania mandatów COVID-19. Tymczasowe zawieszenie jest skuteczne natychmiast.

Tymczasem AGCO zamierza całkowicie cofnąć licencję JAKK na alkohol na wtorek. Rejestrator AGCO wydał również Powiadomienie o sugestii (NOP) cofnąć zakładowi koncesję na alkohol z powodu nieprawidłowości Ustawa o licencjonowaniu alkoholu (LLA), w tym wymóg, aby posiadacz zezwolenia działał i prowadził działalność zgodnie z prawem, uczciwie i rzetelnie oraz w interesie publicznym.

We wtorek 14 września 2021 r. rząd Ontario wydał oświadczenie systemy I Wskazówki dotyczące wspierania firm i organizacji Wdrożenie wymagań dotyczących dowodu szczepień, które weszło w życie w środę 22 września 2021 r. Od tego dnia odbiorcy wprowadzający określone ustawienia muszą przedstawić wymagany dowód pełnego szczepienia przeciwko COVID-19 wraz z ważnym dokumentem tożsamości.

Przed ogłoszeniem, w piątek 10 września 2021 r., urzędnicy AGCO ds. zgodności odwiedzili budynek i spotkali się z licencjobiorcą. Podczas inspekcji urzędy krajowe zapewniły licencjobiorcy edukację w zakresie wymagań Ponowne otwarcie ustawy Ontario (Resilient Response to COVID-19) Act (ROA). Licencjobiorca odpowiada, że ​​nie zamierza przestrzegać Ustawy o aktywach i pasywach. W zakładzie wisiały transparenty wskazujące, że nie spełnia on wymogów ROA.

Jednostka Zdrowia Publicznego firmy Kingston otrzymała liczne skargi dotyczące nieprzestrzegania przez instytucję ustawy o aktywach i pasywach. Funkcjonariusze Regulacji odwiedzili zakład w dniu lub około czwartku 23 września 2021 r. i dokonali obserwacji niezgodności z ROA. W piątek 24 września 2021 r. urzędnicy Kingston City zostali oskarżeni zgodnie z prawem o naruszenie ROA.

AGCO przybyło do budynku po wysłaniu zawiadomień o regionalnych naruszeniach w organizacji i licencjobiorcy. CO dokonał obserwacji i zauważył, że Licencjobiorca nadal działał z naruszeniem ROA.

READ  State Street tworzy dedykowaną sekcję kryptowalut

W rezultacie Rejestrator uważa za konieczne w interesie publicznym natychmiastowe zawieszenie koncesji na alkohol.

Sektor hotelarski mocno ucierpiała w wyniku pandemii. Certyfikaty szczepionek pozwalają firmom kontynuować działalność, jednocześnie chroniąc bezpieczeństwo ich sponsorów. Przedsiębiorstwa posiadające koncesje na alkohol odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu otwarcia sektora i bezpieczeństwa społeczności. „Doceniamy i cenimy wszystkie organizacje, które poważnie podchodzą do tej odpowiedzialności i nadal będziemy zajmować się sytuacjami, w których ta odpowiedzialność jest ignorowana” – powiedział w oświadczeniu Tom Mongham, rejestrator i dyrektor generalny AGCO.

Organizacja, która została czasowo zawieszona lub NOP ma prawo odwołać się od działań Rejestratora do: Sąd Apelacyjny ds. Licencji, który jest sądem niezależnym od AGCO i częścią Sądy w Ontario.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top