AEW ujawnia nowe tytuły mistrzowskie na Dynamite

Dzisiejszy odcinek AEW „Dynamite” rozpoczął się od Jona Moxleya, który bronił swojego tymczasowego tytułu AEW przeciwko RUSH w ciężkim meczu fizycznym. Ale zawsze można spodziewać się rozlewu krwi i brutalności po obronie tytułu Moxa.

Wielkie ogłoszenie po meczu nadeszło po tym, jak Mox skutecznie obronił pas i wymienił gorące słowa z Chrisem Jericho. Komentatorzy przedstawili firmie nadchodzące Mistrzostwa Świata Triple A na All Out 4 września 2022 r. Wyjaśniono, że odbędzie się turniej, w którym wyłoni się inauguracyjnych mistrzów, a finały odbędą się na zasadzie wynagrodzenia za godzinę. NOW Circuit w Chicago jeszcze tego lata.

Na myśl o tym, kto może być pierwszymi triami, przychodzi mi na myśl kilka znaczących drużyn, takich jak The Blackpool Combat Club (Wheeler Yuta, Bryan Danielson, Jon Moxley i Claudio Castagnoli z Williamem Regalem), The House of Black (Malakai) Black, Brody King, Buddy Matthews z Julią Hart, Club Gun (Austin, Colton i Billie Jean) i wielu innych. Ciekawie będzie zobaczyć, dokąd zmierza historia i która frakcja po raz pierwszy zabiera pasy do domu.

AEW ostatnio podążyło podobnym wzorem z AEW All-Atlantic Championship. W przypadku tego tytułu mieli cztery wstępne mecze, które określiłyby, kto przejdzie do meczu czterostronnego w AEW x NJPW Forbidden Door, aby określić pierwszego posiadacza tytułu. Buck ostatecznie objął prowadzenie, pokonując Malakai Blacka, Miro i Clarka Connersów z New Japan Pro Wrestling, by zabrać pas do domu i rozpocząć międzynarodową obronę. W przeciwieństwie do tytułu All-Atlantic, oczekuje się, że trio pozostaną w cotygodniowym programie AEW dla swojej obrony domowej.

Bądź na bieżąco z naszą pełną relacją na żywo z AEW „Dynamit” pod tym linkiem.

READ  Fani Harry'ego Styles byli oburzeni, gdy piosenkarka odwołała daty kanadyjskich koncertów

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top