Adult Swim wydaje niesamowity teaser do adaptacji Uzumaki

W 2019 roku firma Adult Swim ogłosiła, że ​​pracuje nad limitowaną serią przerażającego mistrza mangi horroru Junji Ito UzumakiOpowieść o mieście ulegającym zaraźliwej obsesji, która pożera wszystko i niszczy życie dziwnymi spiralami pojawiającymi się na całym świecie. Miał ukazać się w 2020 roku, Adult Swim drażnił się z nim później Charakterystyczna cecha samego Junji Ito Co potwierdziło datę premiery na 2020 rok, ale najwyraźniej mieliśmy dość, by poradzić sobie w zeszłym roku, nie rzucając „spirali, które doprowadzają do szału”. Miniserial podskoczył w tym roku, teraz, gdy wszyscy jesteśmy gotowi rozpoznać wkładki wewnątrzmaciczne jako potencjalną metaforę, wiesz, każdej zaraźliwej, pochłaniającej wszystko, niszczącej życie manii.

Niestety rok 2020 był zły nawet dla ślimaków, ponieważ Adult Swim musiało się opóźnić Uzumaki Do 2022 roku. To ogłoszenie zostało ogłoszone w oświadczeniu na YouTube reżysera Hiroshi Nagahamy, ale nie miał nic miłego do przekazania, aby nadrobić tę złą wiadomość: nowy zwiastun dla Uzumaki, przedstawiający czarno-biały styl mangi w ruchu i pełen ton, ton i ton Cudowne spirale…po prostu kochamy te spirale. Powinniśmy zobaczyć więcej tych spiral! O nie, teraz widzimy je wszyscy! Poważnie, chociaż humor jest rozczarowująco krótki, wygląda na naprawdę dobry. Może to zająć kolejny rok, ale to może być naprawdę dobre.

Wtedy wszyscy możemy udać się na zbocze góry z dziwnymi dziurami w kształcie ludzi i być może znaleźć jedną konkretną dziurę, która idealnie pasuje do nas wszystkich. To kolejna historia Junji Ito i tym podobnych Uzumaki, gówno pieprzy się naprawdę. Byłoby fajnie, gdyby udało się to dobrze i Adult Swim miałby szansę zagrać kilka innych koncertów Junji Ito – eee, może to nie jest “zabawne”, ale… przerażające.

READ  Shilpa Shetty udostępnia swój pierwszy post na Instagramie po tym, jak jej mąż Raj Kundra został aresztowany w sprawie z pornografią: The Tribune India

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top