Acer Halo Swing to selektywny, przenośny i wodoodporny inteligentny głośnik z ukrytym wyświetlaczem LED

Projekt Acer Halo Swing to kusząca, ale czarująca kombinacja detali, które nie od razu do siebie pasują, ale w jakiś sposób zapewniają ogólne dobre samopoczucie. Głośnik jest monolityczny jak każdy inteligentny głośnik, ale jest wyposażony w uchwyt i przenośną konstrukcję, taką jak Soundlink Revolve+ II firmy Bose. Ma zestaw kolorowych świateł na dole (co kontrastuje z czarnym motywem na górze), a gdyby tego było mało, przedni głośnik ma ukryty kropkowany wyświetlacz LED, który świeci przez tkaninę, aby wyświetlać ikony, takie jak alarm , czas i pogoda. Zaprezentowany właśnie dzisiaj na targach CES, Acer Halo Swing obsługuje Hey Google, jest wyposażony we własny wbudowany subwoofer i DTS Sound™, który wypełnia pokój czystym dźwiękiem w promieniu 360 stopni, a do 10 godzin pracy na baterii umożliwia nieprzerwane granie . Halo Swing jest również wodoodporny i jest wyposażony we własną stację ładującą, która ładuje baterię głośnika po umieszczeniu go na wierzchu.

Projektant: łatwiej

Od samego początku Halo Swing ma wrażenie, że próbuje odhaczyć jak najwięcej pudełek. Podczas gdy większość inteligentnych głośników zaprojektowano jako jednostki stacjonarne, które nigdy nie opuszczają Twojego pokoju, nie mówiąc już o domu, Acer Halo Swing ma przenośną konstrukcję, która zachęca do podróżowania z nim i używania go na zewnątrz… nawet przy złej pogodzie, dzięki jego stopień ochrony IPx5. Monolityczna czarna konstrukcja ma gruby skórzany pasek na górze, który przypomina zegarek Vifa Helsinki, chociaż konstrukcja jest prawie całkowicie czarna od góry do dołu. Mówię prawie w dół, ponieważ inteligentny głośnik jest również wyposażony w klaster LED RGB u podstawy, który świeci, tworząc wizualne „trzepotanie”, które zwiększa wrażenia podczas słuchania muzyki.

Innym zauważalnym wizualnym „trzepotaniem” głośnika jest matryca punktowa LED z przodu, która świeci przez kratkę, wskazując na wiele funkcji Halo Swing. Zapala się, gdy ustawiasz alarm, wyświetla pogodę, gdy o to poprosisz, i daje swobodę dostosowywania jej za pomocą własnych emotikonów, grafiki i wiadomości za pomocą aplikacji Acer Halo.

READ  Apple ostrzega przed luką w zabezpieczeniach iPhone'a, iPada i Maca

Szczegóły dotyczące rzeczywistych elementów audio Halo Swing są rzadkie, chociaż Acer wspomina, że ​​gdzieś tam jest subwoofer zapewniający szeroki dźwięk i wielokierunkowy mikrofon dalekiego pola do poleceń głosowych. Halo Swing jest również wyposażony w Bluetooth® 5.2 i Wi-Fi 6 wraz z obsługą Google Fast Pair i można nim sterować za pomocą aplikacji lub panelu na górze głośnika, który ma przycisk wyciszania mikrofonu, wskazujący na fakt, że może być również używany do połączeń wideo i audio. Huśtawka Halo ma również możliwość łączenia się z kilkoma innymi urządzeniami w celu stworzenia symfonii dźwięków, a 10-godzinna żywotność baterii jest bardzo przydatna podczas długich imprez… chociaż największa w roku bateria wyczerpała się dzień wcześniej!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top