Aang, Korra ujawniła Nickelodeon All-Star Brawl

Po miesiącach spekulacji i przecieków, Ludosity i Fair Play Labs oficjalnie ujawniły, że Aang i Korra z Awatar: Inny Władca Powietrza I Legenda Korrai Będzie grywalny w Nickelodeon All Star Brawl.

Przegrani dokończą główny skład gry, gdy zostanie ona uruchomiona 5 października, a każdy z nich będzie miał inny zestaw ruchów, pomimo korzystania z tych samych podstawowych mocy.

Dla Aanga wygląda na to, że deweloperzy zdecydowali się całkowicie skupić na jego aktywach związanych z magią powietrza. Wszystkie jego ruchy wymagają użycia kultowej załogi szybowca lub manipulacji powietrzem do ruchu, ataków i wszelkiego rodzaju innych sztuczek, w tym charakterystycznej technologii Air Ball.

Obraz za pośrednictwem Ludosity

Aby temu przeciwdziałać, Korra używa pozostałych trzech przedmiotów, koncentrując się trochę na Magii Wody, ponieważ pochodzi z plemienia Wody. Wszystkie jej ataki wyglądają na bardziej bezpośrednie i agresywne w porównaniu z płynnymi ruchami Aanga.

Obraz za pośrednictwem Ludosity

Pełne dema obu postaci od deweloperów są pokazywane bezpośrednio oficjalnym Kanał YouTube GameMill Entertainment, dając graczom głębszy wgląd w zawodników.

Ta wiadomość została ujawniona dzisiaj w oficjalnym podcastie Xbox. Jeśli zamówisz grę w przedsprzedaży teraz na Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 lub PS5, możesz otrzymać 20% zniżki przed premierą.

READ  Inteligentny zegarek Tamagotchi pozwoli Ci przeżyć marzenie z lat 90.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top