Hubbard Eagles vs Poland Bulldogs Football 2022

POLSKA, Ohio (WKBN) – Polska odrobiła straty z zeszłotygodniowej porażki do rywala z Canfieldem, aby odrzucić pierwszą stratę Hubbarda w tym roku, 28-21.

Bulldogs pokonali Orły 14-0 w drugiej połowie. Danny Nitoli złapał 46. podanie JP Genoa i zremisował pod koniec trzeciej kwarty.

Czwarty znowu jest Nietoli. Tym razem 33. wbił piłkę w strefę punktową z jednego metra, remisując rekord Polski 2-2.

Genoa prowadził zespół w biegu z 60 jardami, wykonując 5 z 10 podań na 121 jardów (2 TD).

Dla Hubbarda, Ben Wilcox wystartował w pierwszym wyniku meczu. Poprowadził Orły w biegu z 70 jardami na 19 noszenia.

W tej defensywnej bitwie obie drużyny połączyły się w sumie 457 jardów i miały 5-21 przy trzecim upadku.

Hubbard planuje wrócić do domu w przyszłym tygodniu przeciwko Struthersowi w piątym tygodniu. Polska będzie starać się wygrywać mecze jeden po drugim, kiedy udadzą się na Góry Południowe w następny piątek.

Otrzymuj aktualne wyniki w trakcie play-offów Wyniki WKBN strona.

Oglądaj wywiady i zdobywaj profile najlepszych graczy w Dolinie – odwiedź Wybór WKBN 22 strona.

READ  Europa Zachodnia nie może ignorować swoich wschodnich sojuszników Politico