80-letni perkusista Rolling Stones Charlie Watts opuszcza trasę zespołu po Stanach Zjednoczonych

80-letni perkusista Rolling Stones Charlie Watts wycofał się z amerykańskiej trasy zespołu po przejściu nagłej operacji w Londynie

  • „Po raz pierwszy trochę się zorientowałem” – powiedział gwiazdor, który był widoczny w swoim dobrym nastroju.
  • Oznacza to, że Watts wyjdzie z 13. rundy bez likwidacji stanów w przyszłym miesiącu
  • Na jego miejscu stanie gorący perkusista i przyjaciel zespołu Steve Jordan

Gwiazda Rolling Stones, Charlie Watts, został zmuszony do wycofania się z amerykańskiej trasy zespołu po przejściu nagłej operacji.

Legendarny perkusista, lat 80, przeszedł „pomyślną procedurę” w Londynie po rutynowym badaniu, które ujawniło problem, według doniesień.

Najwyraźniej wciąż w dobrym nastroju, powiedział The Sun: „Po raz pierwszy mój czas był trochę nierówny”.

Charlie Watts z The Rolling Stones występuje na stadionie MetLife 5 sierpnia 2019 r. w East Rutherford w stanie New Jersey.

Watts ma teraz do czynienia z kilkutygodniowym okresem rekonwalescencji, co oznacza, że ​​będzie musiał przeczekać 13-dniową bezfiltrową trasę Stonesów po stanach, która ma rozpocząć się we wrześniu.

Perkusista i przyjaciel zespołu, Steve Jordan, służył mu na imprezach, zanim Charlie planuje dołączyć do swoich kolegów z zespołu jeszcze w tym roku.

Zespół dopiero ogłosił wznowienie trasy, która została wykolejona przez pandemię w zeszłym miesiącu, a jej premiera odbyła się 26 września w St. Louis.

„Jestem bardzo podekscytowany powrotem na scenę i chcę podziękować wszystkim za ich cierpliwość” – powiedział 77-letni Mick Jagger w oświadczeniu. 'do zobaczenia wkrótce!’

Keith Richards, również 77, dodał: „Wróciliśmy na drogę! Do zobaczenia!”

Po premierze The Dome w America’s Center zaplanowano przystanki w Charlotte, Pittsburghu, Nashville, Minneapolis, Tampie, Dallas, Atlancie, Detroit i Austin.

READ  Dni naszego życia są zepsute od 3 stycznia 2022 do 14 stycznia 2022

Zespół dodał także trzy nowe daty, w tym New Orleans Jazz and Heritage Festival – ich pierwszy występ tam – 13 października, Los Angeles 17 października na SoFi Stadium i Las Vegas 6 listopada na Allegiant Stadium.

Watts dodał wczoraj wieczorem: „Ciężko pracuję, aby zadbać o formę, ale dzisiaj za radą ekspertów zaakceptowałem, że zajmie to trochę czasu.

„Po całym rozczarowaniu z powodu opóźnienia trasy spowodowanego wirusem Covid, naprawdę nie chcę, aby wielu fanów Stonesów w USA trzymało się przełożonych lub anulowanych biletów”.

Reklama

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top