71 krajów uczestniczy w Salonie Meblowym Meble Polska w Polsce

Targi Meble Polska odbyły się w dniach 16-19 maja w Polsce.

Bosnan, Polska – Mabel BolskaNajwiększe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej odwiedziły zwiedzających z 71 krajów, a 53% uczestników pochodziło z zagranicy. Pokaz trwał od 16 do 19 maja.

„Już przed wystawą można się spodziewać, że udział zagranicznych kupców mebli będzie w tym roku rekordowy” – powiedział Joseph Cisco, dyrektor wystawy. „Po epidemii nie wiedzieliśmy, czy kupujący będą gotowi na podróż po kontynencie, zwłaszcza biorąc pod uwagę trwającą wojnę na Ukrainie. Nasze obawy okazały się bezpodstawne.

Łączna liczba uczestników targów wyniosła 11491.

„To po części efekt siły polskiego przemysłu meblarskiego i dużego zainteresowania polskimi meblami na rynkach zagranicznych” – powiedział Cisco.

W sumie wystawionych było ponad 230 firm z 10 krajów, w tym z Danii, Mołdawii, Niemiec, Polski, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji i Ukrainy.

„Duża ekspozycja ponad 25 firm z Ukrainy wzbudziła duże zainteresowanie” – powiedział Cisco. „Pomimo agresji Rosji na ten kraj postanowili pokazać swoje umiejętności w Bośni”.

Prezentowane były meble w różnych stylach, w tym wyroby z litego drewna, meble tapicerowane oraz meble tapicerowane.

Kolejna edycja Targów Meble Polska odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2023 roku.

Powiązane historie:

READ  Heimstadon poszerza portfolio w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top