5 rzeczy, które trzeba wiedzieć przed otwarciem giełdy we wtorek, 19 lipca

Traderzy na parkiecie Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych, 12 lipca 2022 r.

Źródło: NYSE

Oto najważniejsze wiadomości, których inwestorzy potrzebują, aby rozpocząć dzień handlowy:

1. Rosnące kontrakty terminowe na akcje

Giełdy zasygnalizowały powrót we wtorek rano. W poniedziałek akcje zamknęły się na minusie pod wpływem spadku jabłkopo, po Wspomniany Bloomberg Gigant technologiczny zwolni w przyszłym roku zatrudnienie i wydatki dla niektórych swoich zespołów. Inwestorzy oczekują również nowej rundy raportów o zyskach w tym tygodniu. Hasbro A Johnson & Johnson Wyniki zostały ogłoszone przed wtorkowym dzwonem, a Netflix Na pokładzie po zamknięciu rynku. Jest wiele do zrobienia: tylko około 8% spółek z indeksu S&P 500 do tej pory raportowało w tym sezonie wyników.

2. Podgląd zarobków Netflix

Logo Netflix pojawia się na pilocie telewizora, na ilustracji wykonanej 20 stycznia 2022 r.

Dado Rowicz | Reuters

Gdy wielkie banki i ich raporty o zarobkach zostały usunięte, oczy inwestorów zwracają się na Netflix – zwłaszcza na liczbę jego abonentów. Gigant nadawczy ostrzegł w zeszłym kwartale, że spodziewa się utraty 2 milionów abonentów w okresie do 30 czerwca. Wydaje się, że jest to bardzo niski poziom, ale istnieje możliwość, że może być jeszcze gorzej, Alex Sherman pisze dla CNBC. Niezależnie od liczby, Netflix kontynuuje swoje plany zwiększenia swojej oferty franczyzowej (patrz subplan „Stranger Things”), rozprawienia się z udostępnianiem haseł i przyciągnięcia poszukujących wartości subskrybentów za pomocą reklam kategoria niskich cen, wygrał. firma niedawno wspólnik z Microsoft pracować nad tym ostatnim.

3. Federalne dochodzenie Amazon

Pracownik Amazona sprawdza paczki w Nowym Jorku, 11 lipca 2022 r.

Brendan McDermid | Reuters

Urzędnicy federalni w poniedziałek Badany Amazonka Magazyny w Nowym Jorku, Chicago i Orlando na Florydzie, w ramach cywilnego śledztwa prowadzonego przez Departamenty Pracy i Sprawiedliwości w sprawie stanu budynków. Kontrole miały miejsce kilka dni po boomie zakupów online Amazon Prime Day, a firma musi stawić czoła wzmożonym wysiłkom pracowników, aby wstąpić do związków zawodowych w swoich magazynach. Regulatorzy pracy wymienili bezpieczeństwo w miejscu pracy jako jeden z głównych powodów, dla których podejmowane są wysiłki związkowe. Niedawny raport Reutera stwierdził, że Amazon Wydano 13 000 nakazów dyscyplinarnych W jednym magazynie przez cały rok do kwietnia 2020, nawet dla pracowników, którzy trochę rozminęli się z oczekiwaniami.

4. IBM zwalnia po krytycznym ostrzeżeniu

Smith Group / Jadu | Archiwum zdjęć | Obrazy Getty

IBMPrzychody i zyski za czwarty kwartał przekroczyły w poniedziałek oczekiwania Wall Street, ale to nie wystarczyło, aby wesprzeć akcje. Akcje spółki spadły Na sesji przedrynkowej we wtorek po tym, jak obniżyła prognozę wolnych przepływów pieniężnych w tym roku do 10 miliardów dolarów, w porównaniu z poprzednimi prognozami 10,5 miliarda. Dyrektor finansowy IBM, Jim Kavanaugh, za to, że nie sprowokował tego kraju, obwiniał waluty obce, w szczególności silnego dolara i zawieszenie przez firmę „wysoce lukratywnego” biznesu w Rosji. wojna na Ukrainie.

5. Zadłużenie Chin i USA spadło poniżej 1 biliona USD

Budynek Rezerwy Federalnej Marriner S. Eccles w Waszyngtonie

Sara Selbiger | Reuters

Po raz pierwszy od 12 lat udział Chin w amerykańskim długu Mniej niż 1 bilion dolarów. Oznacza to, że Japonia jest obecnie największym międzynarodowym posiadaczem banknotów amerykańskich o wartości 1,2 biliona dolarów. Nowe dane Skarbu Państwa, które odzwierciedlają stan zadłużenia w maju, pojawiają się, gdy Rezerwa Federalna walczy z wysoką od czterech dekad wysoką inflacją z ogromnymi podwyżkami stóp procentowych. Chiny starały się także zdywersyfikować swoje portfele zadłużenia zagranicznego. Rentowności obligacji były nieco wyższe Począwszy od wczesnego wtorkowego ranka, gdy handlowcy i inwestorzy czekają na kolejną podwyżkę stóp Fed, oczekiwaną jeszcze w tym miesiącu.

Carmen Renick z CNBC, Alex Sherman, Annie Palmer, Jordan Novett, Jeff Cox i Elliot Smith przyczynili się do powstania tego raportu.

otwórz konto teraz Aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch strzały Jima Cramera. Śledź działania szerszego rynku jak profesjonalista CNBC Pro.

READ  Oto, co ludzie mówią o niesamowitych cenach biletów Raptors w Toronto

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top