5 głównych rzeczy, które zmieniły się w trybie kariery FIFA 22

FIFA 22 Został wydany wczoraj i przyniósł wiele zmian w serii FIFA. W tym roku, Status zatrudnienia Jest to kluczowa funkcja wraz z nową technologią Hypermotion, dostępną wyłącznie na konsolach.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z nowych funkcji wprowadzonych w trybie kariery w nowej grze.


FIFA 22: 5 Zmiany trybu kariery od ostatniego meczu

1) Stwórz klub

Najważniejszym dodatkiem w karierze menedżera FIFA 22 jest jego długo wyczekiwane przybycie Stwórz klub. W tym roku, zamiast wybierać konkretną drużynę, zawodnicy mogą wyjść na boisko z klubem, który stworzyli od podstaw.

Zaczynają od zdefiniowania nazwy i pseudonimu klubu. Ten ostatni będzie używany jako komentarz w grze i pojawi się we wszystkich menu różnych trybów. Od tego momentu zawodnicy mają pełną władzę nad klubem, łącznie z mundurem i herbem.


2) Ocena menedżera

Ocena menedżera dostępna w karierze gracza (zdjęcie za pośrednictwem Electronic Arts)
Ocena menedżera dostępna w karierze gracza (zdjęcie za pośrednictwem Electronic Arts)

Metoda oceny menedżerów ocenia ocenę menedżera dotyczącą zdolności zawodnika do wnoszenia wkładu do klubu. Nowo utworzony profesjonalista rozpocznie karierę na ławce, a menedżer pozwoli mu grać przez ograniczony czas.

Zawodnicy muszą znaleźć sposób na zapewnienie sobie miejsca w początkowym składzie.


3) Przyjdź jako substytut

Nowym elementem w trybie kariery piłkarza w grze FIFA 22 jest możliwość wejścia na mecz z ławki. Twoi profesjonaliści zostaną dopuszczeni do gry, gdy ich menedżer zdecyduje się wprowadzić ich jako zastępstwo.


4) Nowy system rozwoju gracza

Atuty i punkty umiejętności są zdobywane podczas awansowania (Obraz za pośrednictwem Electronic Arts)
Atuty i punkty umiejętności są zdobywane podczas awansowania (Obraz za pośrednictwem Electronic Arts)

FIFA 22 wprowadza nowy sposób rozwijania postaci stworzonej przez gracza. Oprócz zupełnie nowego systemu progresji XP, gracze otrzymują również szereg korzyści. Punkty te zostaną odblokowane za pomocą punktów umiejętności, które zdobywasz, gdy awansujesz.


5) Atmosfera w garderobie

FIFA 22 wprowadza również do gry nowe sceny filmowe, w tym te w szatni. Zostanie aktywowany po każdym meczu, aby odzwierciedlić nastrój drużyny. Zgodnie z oczekiwaniami zmienia się w zależności od wyników zespołu na boisku.


Tryb kariery w grze FIFA 22 zawiera kilka wyjątkowych funkcji. Fani od lat krzyczą o ulepszenia i dodatki. Wystarczy powiedzieć, że tryb kariery w końcu spełnił te wymagania.

Edytowane przez Sego Samuela Balla

READ  Google otwiera notatki do ankiety dla Androida 12 Beta 3 na Pixelu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top