5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu

Witamy w 465 Tygodniowe aplikacje na Androida A ostatnia wersja jest w 2022 roku. Szczęśliwego Nowego Roku, a oto najważniejsze nagłówki minionego tygodnia:

  • Zapytaliśmy naszych czytelników, jak dobrze wypadło Google w tym roku. Wszyscy nam mówiliście Można by pomyśleć, że Google spisał się w tym roku bardzo dobrze, zarówno pod względem sprzętu, jak i oprogramowania. Jeśli chodzi o statystyki, 48% z Was stwierdziło, że Google miał dobry rok, podczas gdy tylko około 5% uważało, że był to kompletna klapa. Możesz kliknąć link, aby zobaczyć dokładniejsze statystyki.
  • Zapytaliśmy również naszych czytelników, kiedy ostatnio pobrali aplikację na Androida. Ponad 40% naszych czytelników pobrało aplikację z boku w ciągu ostatniego miesiąca, a tylko 15% w ogóle pobrało jakąkolwiek aplikację. Uznaliśmy to za interesujące, ponieważ powszechna narracja mówi, że ładowanie boczne jest rzadkie. Najwyraźniej mamy rzadkich czytelników.
  • Wypróbuj naszego Adama Burniego Korzystaj z Tłumacza Google podczas podróży Z pewnymi mieszanymi wynikami. Na przykład niektóre funkcje przyjazne podróżującym nie działają w trybie offline. Adam przedstawił swoje doświadczenia z różnymi funkcjami, które działają lub nie, i możesz o tym przeczytać pod powyższym linkiem.
  • Google martwi się wyszukiwaniem. Liczba narzędzi AI i ich rosnąca popularność sprawiły, że firma jest nieco zdenerwowana. Podobno tryb jest czerwoną flagą Google. Problem polega na tym, że odpowiedzi AI dają dokładne odpowiedzi, aby ludzie nie klikali już linków reklamowych, co może spowodować, że Google straci dużo pieniędzy. Kliknij łącze, aby kontynuować czytanie, a my będziemy dalej oglądać, aby zobaczyć, co się stanie.
  • Zgodnie z regułą zaokrągliliśmy plik Najlepsze nowe aplikacje na Androidai Najlepsze nowe gry na AndroidaI Najbardziej kontrowersyjne aplikacje i gry z ostatniego roku. Możesz kliknąć dowolny link, aby sprawdzić nasze typy. W sumie jest 50 aplikacji i gier do przesunięcia, a także tuzin innych kontrowersyjnych aplikacji i gier. To był bardzo ekscytujący rok z kilkoma ciekawymi premierami.
READ  Apple Watch, iPhone skupi się na 17 obszarach zdrowia i fitnessu w 200 krajach

Alliance Alive HD Remastered

Cena £: 11,99 USD

Alliance Alive HD Remastered to remaster gry na konsolę Nintendo 3DS o tej samej nazwie. Dostępne również na Steamie, Nintendo Switch i iOS. Gra jest grą RPG, której akcja toczy się w świecie fantasy. Gracze ostatecznie kończą z dziewięcioma postaciami, z których każda ma własną historię przeplatającą się z drugą. Walka jest turowa i nieco przypomina gry JRPG z tamtej epoki. Gra zawiera pełną historię z oryginału, wraz ze zaktualizowaną grafiką, nowymi funkcjami i oczywiście sterowaniem mobilnym. Kosztuje 11,99 USD, ale nie ma reklam ani zakupów w aplikacji, które mogłyby zepsuć wrażenia.

tylko wyrzutnia

Cena £: darmowy

Zrzut ekranu programu Mere Launcher 2022

Mere Launcher to minimalistyczny program uruchamiający z większymi ikonami. Ekran główny pokazuje Twoje ulubione aplikacje z prostym skrótem do szuflady aplikacji, w której możesz znaleźć wszystko. Aplikacja zawiera ciemne i jasne motywy, funkcję przyciemniania tła poprawiającą kontrast, aw razie potrzeby możesz nawet skierować wzrok gracza. Nie ma wielu dodatkowych funkcji, ale jest to normalne w przypadku prostej aplikacji. To nie jest w połowie złe i działało dobrze w naszych testach.

zamarznięte miasto

Cena £: Darmowa gra

Frozen City to gra symulacyjna budowania miasta. Odbywa się w świecie otoczonym śniegiem i lodem, co wpływa na aspekty przetrwania gry. Powoli budujesz swoje miasto, rekrutujesz nowych ocalałych do wykonywania zadań, eksplorujesz dziką przyrodę i przetrwasz zimno. Jest to dość prosta gra bez wielu zwrotów akcji, które mogą irytować gracza. Są mikrotransakcje, ale nie są straszne. Oprócz kilku błędów w początkowej fazie gry, wszystko działa dobrze.

Mój menedżer linków

Cena £: darmowy

Zrzut ekranu My Link Manager 2022

My Link Manager to aplikacja do organizowania i zarządzania zakładkami przeglądarki internetowej. Jest to szczególnie dobra aplikacja, jeśli używasz przeglądarki internetowej, która nie obsługuje zakładek lub nie umożliwia synchronizacji ich z nowym urządzeniem. Ogólnie jest to dość prosta aplikacja. Możesz tam umieścić swoje linki, uporządkować je i odzyskać w razie potrzeby. Istnieje funkcja importu i eksportu, więc możesz wykonać kopię zapasową. Nie wymaga również dostępu do Internetu, co czyni ją aplikacją całkowicie offline. Naprawdę nie ma w tym nic złego i zadziałało to w naszych testach.

READ  Wybrzuszenie kamery może tu zostać

kiedykolwiek korpus

Cena £: Darmowa gra

Zrzut ekranu gry Ever Legion 2022

Ever Legion to bezczynna gra RPG. Gra stawia gracza na przygodę, której celem jest uratowanie swojej rodziny przed przemianą w nieumarłe potwory. Zbierasz bohaterów, pozwalasz im walczyć, aby zdobywać kolejne poziomy i przechodzić przez grę. Jak sugerowałby typ, gra odtwarza się w tle, więc możesz grindować podczas snu. Grafika jest przyzwoita. Projekt świata podobał nam się bardziej niż projekt postaci, ale jest to doświadczenie bardzo podobne do Diablo, z jego ciemnymi paletami kolorów. Rywalizuje z grami takimi jak AFK Arena i dopóki deweloper nie popełnia błędów, może faktycznie to zrobić.


Jeśli przegapiliśmy jakieś ważne wiadomości lub wydania aplikacji lub gier na Androida, daj nam znać w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Spróbuj też tych:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top