27 września: raport informacyjny National Hockey League

Jonathan Drouin Zdobył asysty dla Montreal Canadiens w wygranym 5:2 przedsezonowym meczu z Toronto Maple Leafs w Bell Centre w Montrealu w poniedziałek po powrocie po tym, jak wziął urlop z powodu niepokoju w zeszłym sezonie.

Christian Dvorak W swoim kanadyjskim debiucie strzelił jednego gola i trzy asysty po tym, jak 4 września zawarł z nim umowę z Arizona Coyotes. Josh Anderson Strzelił dwa gole i asystował, a Michael Pezzetta strzelił dwa gole.

Drouin nie grał od 21 kwietnia, ominął 12 ostatnich meczów w Montrealu w sezonie zasadniczym i dotarł do finału Pucharu Stanleya. Grał na linii z Dvorakiem i Andersonem.

– Fajnie jest wrócić do Broussard (w centrum treningowym Canadiens), wokół graczy, wokół sztabu trenerskiego i ponownie grać w hokeja – powiedział Drouin po meczu. „Właśnie to chciałem zrobić, kiedy zrobiłem sobie przerwę, upewnić się, że wrócę i zagram w hokeja, i dobrze się czuję”.

Anderson dał Montrealowi prowadzenie 1:0 po mocnym golu 9:24 w pierwszej połowie. Dvorak strzelił gola w meczu siłowym i przebił 2:0 o 13:06.

Peseta strzelił 3-0 po 9:46 drugiej połowy.

Dawid walczy Strzelił krótko przy 11:15, aby uzyskać wynik 3-1, ale później Anderson strzelił 1:25 w tej samej mocnej grze, dając Kanadyjczykom prowadzenie 4-1 przy 12:40.

Ondrej Casey Zmniejszył go do 4-2, a pozostało 1:03 na sekundę.

Peseta strzelił gola z wynikiem 1:49 w finale 5-2.

Jake’a Allena Zrobił 15 obrońców na 15 strzałów w 29:46 dla Montrealu, a Kevin Boleyn pozwolił na dwa gole z 22 strzałów. Jack Campbell Pozwolił na 3 bramki w 12 rzutach w 29:46 i Piotr Marazek W swoim debiucie w Toronto wykonał siedem rzutów obronnych w ośmiu rzutach po podpisaniu trzyletniego kontraktu jako wolny agent 28 lipca.

To był pierwszy mecz Cample’a i Cassie z Maple Leafs.

Oglądaj mecze NHL na żywo poza rynkiem w tym sezonie

READ  Bedard zapewnia atmosferę ekscytacji w Chicago przed swoim debiutem w NHL

Canox 4, Płomienie 2: Oliver Ekman Larson dwa przejazdy dwa przejazdy i Conor Girlanda Strzelił gola dla Vancouver Canucks w wygranym 4-2 meczu z Calgary Flames w Abbotsford Center w Abbotsford w Kolumbii Brytyjskiej w poniedziałek.

Był to debiut Ekman-Larsson i Garland w Vancouver, którzy zostali przejęci w ramach umowy handlowej z Arizona Coyotes 23 lipca.

Garland dał Canucks prowadzenie 1:0 po mocnym podaniu Ekmana-Larssona w 2:38 pierwszej połowy.

Chase Waters strzelił 2-0 o 12:19 od pierwszego i GT Miller Strzelił Power-play 3:15 później, dając Vancouverowi prowadzenie 3-0 15:34.

Dillon Zgredek Strzelił gola w grze siłowej o 12:48 w drugiej połowie, co dało wynik 3-1 i Conor Mackie Udało mu się 3-2 o 19:19.

Tanner Pearson Strzelił gola 13:31 w trzecim meczu finału 4-2.

Michael DiPetro uratował 13 piłek dla Canucks. Adam Werner dozwolone 3 bramki z 15 strzałów, i Dan Vladar Wykonane dwa razy na płomień.

Kojot 2, królowie 1: Dylan Guinter strzelił zielonego gola w trzeciej rundzie 9:21, a Arizona Coyotes pokonali Los Angeles Kings 2:1 na Gila River Arena w Glendale w Arizonie w poniedziałek.

To był wstępny sezon otwarcia dla każdej drużyny. Guenther zadebiutował w Coyotes po tym, jak był 9. wyborem w NHL Draft 2021.

Shawn Walker Los Angeles dało prowadzenie 1-0 przy 8:53 drugiej połowy.

Louie Erikson Strzelił gola w swoim debiucie w Arizonie 14:40, remisując 1-1. Został nabyty w umowie handlowej z Vancouver Canucks 23 lipca.

Józefa Corinarda Grał w drugiej połowie z Coyote i obronił 18 z 19 strzałów.Anson Thornton obronił 17 w trzeciej połowie.

Calvin Petersen Zaczął z Kings i obronił 14 z 15 rzutów w 34:40. Matt Vilalta obronił osiem piłek w 23:35.

Blues 2, gwiazdki 1 (dogrywka): Sam Anas Strzelił 1:43 w dogrywce, aby dać St. Louis Blues zwycięstwo 2-1 nad Dallas Stars w Enterprise Center w St. Louis w poniedziałek.

READ  BKFC Wideo 48: John Dodson mija JR Ridge'a w pierwszej rundzie przez TKO, zdobywa tytuł

To było przedsezonowe otwarcie Dallas.

Pavel Buchnevich Miał bramkę i asystę w swoim debiucie dla the Blues po tym, jak załatwił mu umowę z New York Rangers 23 lipca. Nie zagrał w wygranym 6-2 meczu z Minnesota Wild w sobotę.

Scott Peronovich Otrzymał asysty dla St. Louis.

Riley Taft Dało to gwiazdom prowadzenie 1:0 o 18:00 pierwszej połowy.

Buchnevich zremisował 1-1 w meczu siłowym na 59 sekund przed końcem.

Braden Holtby W swoim debiucie w The Stars wykonał 15 rzutów obronnych na 16 strzałów po podpisaniu rocznego kontraktu jako wolny agent 28 lipca. Jake Oettinger Przejął kontrolę nad rozpoczęciem trzeciej gry i wykonał 12 rzutów obronnych na 13 strzałów.

Jordania Bennington W pierwszej połowie wykonał 12 rzutów obronnych w 13 rzutach dla The Blues, zanim sytuacja się uspokoiła Joel Hoover, który uratował 11 rozbitych piłek, aby wygrać.

Niebieskie Kurtki 3, Pingwiny 0: Igor Chinakov Zdobywając gola w swoim pierwszym meczu National Hockey League, Columbus Blue Jackets pokonali Pittsburgh Penguins 3:0 na PPG Paints Arena w Pittsburghu w poniedziałek.

To był wstępny sezon otwarcia dla każdej drużyny.

Czenachow otrzymał podanie w punkcie, zanim pokonał bramkarza Tristan Garry 16:28 pierwszej kwarty wynik to 1-0. Chinakov został wybrany przez Kolumba w pierwszej rundzie (nr 21) draftu NHL 2020.

Adam Bockvist Udało mu się 2-0 w 4:10 trzeciego inningu. Obrońca został zakupiony od Chicago Blackhawks w ramach handlu za Seth Jones 23 lipca.

Emil Bimstrom Strzelił w pustej bramce o 17:43 w finale 3:0.

JF Birobi zaczął grać dla Kolumba i wykonał 20 obrońców, zanim został zastąpiony przez Jet Gravesa o 11:55 drugiej połowy, który wykonał osiem obrońców.

Gary uratował osiem rzutów obronnych dla Pittsburgha. Zastąpiono o 11:34 sekundy Philip Lindberg, który wykonał 12 zapisów.

READ  Felix Auger-Aliassime vs Rafael Nadal: Wujek Tony zasiądzie w jednym meczu w Roland Garros | ATP .okrągły