203. ulica Królewska John’s Regatta a Go, ale tylko dla uczestników wyścigu

Wyścig 203 Royal St. Regaty Johna w pierwszą środę sierpnia, ale ograniczenia COVID oznaczają, że będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Przewodniczący Komisji Regattowej, Bradley Power, ogłosił dziś rano w Boathouse.

Wyścigi są odpowiednie, jeśli pozwala na to pogoda, ale na miejscu nie będzie sprzedawców ani koncesji. Zamiast tego planowane jest wirtualne przyjęcie w ogrodzie, którego szczegóły poznamy później.

Tłumy zostaną poproszone, aby się nie gromadzić, a urzędnicy będą monitorować sytuację ze świadomością, że jeśli dojdzie do dużych zgromadzeń, impreza zostanie zamknięta. Powstaną tereny przyjazne pułkowi.

Przewodniczący Komisji Królewskiej Regatty Johna, Bradley Power, mówi, że zdają sobie sprawę, że ludzie wpadną do jeziora „bez względu na wszystko”. Są jednak przekonani, że robią wszystko, co w ich mocy, aby zminimalizować wszelkie ryzyko.

Mówi, że ważne jest, aby ludzie zdali sobie sprawę z ryzyka związanego z wysiadaniem na wyścigi i proszeniem ludzi o przetrwanie kolejnego roku.

Czasy wyścigów pozostają takie same, zaczynając po 7 rano i kończąc na wyścigach mistrzowskich rozpoczynających się o 6:30.

READ  Panick jeździ czterema samochodami, a Jays pokonał Cleveland

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top