2024 Ford Mustang 3D Rendering Wyobraź sobie model nowej generacji zaparkowany na poboczu drogi

Wkrótce pojawi się nowa generacja Forda Mustanga. Ale jak dotąd nie znamy żadnych szczegółów dotyczących projektu modelu, z wyjątkiem zwiastunów, które się pojawiły.

Istnieje jednak wiele przypuszczeń, które krążą po intranetach. jesteśmy w Motor1.comMasz też jedną opartą na materiałach szpiegowskich (zobacz galerię poniżej), ale inną wersję YouTuber Karol Cronly Jest innym chłopcem. Występuje w formacie wideo, prawdopodobnie pokazując spekulatywne renderowanie modelu nowej generacji Najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie zaparkowany na ulicy.

Według właściciela filmu, demo zrobił za pomocą Blendera, darmowego programu do grafiki komputerowej 3D o otwartym kodzie źródłowym, wykorzystującego wyciekające obrazy, Najprawdopodobniej ta, która ukazała się w kwietniu. Następnie użyj iPhone’a i Adobe After Effects, aby połączyć wideo.

Trzeba przyznać, że twórca filmu powiedział, że nie ma żadnych informacji po bokach, więc osoba, którą widzisz na filmie, pochodzi z obecnego modelu.

Poza spekulacjami, Ford podzielił się już pewnymi konkretnymi informacjami na temat Mustanga 2024 na podstawie zwiastunów, które już się pojawiły.

Na początek nastąpi odnowienie Plakietka GT na pokrywie bagażnikapodczas, gdy Chwalebny kucyk i logo V8 Zostanie zachowany w modelu nowej generacji. Debiut będzie również pochodził z pliku konkurs mody W „Best Contract Stang”, który będzie częścią Popłoch – Planowany rejs Forda z siedziby Blue Oval w Dearborn do centrum Detroit.

Scramble to otwarte zaproszenie dla posiadaczy Mustanga, który po raz pierwszy będzie prekursorem siódmej generacji. The Premiera nastąpi 14 września 2022 r.20:00 EST – główny punkt centralny North American International Auto Show 2022.

READ  Sony rozszerza chiński inkubator gier w Microsoft twarzą w twarz

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top