2023 Porsche America to hołd dla ciemnoniebieskiego 1953

Przywitaj się do ostatniego, aby nosić bardzo wyjątkową markę Porsche, której używałem po raz pierwszy od 70 lat. To 911 Carrera GTS Cabriolet America z 2023 roku i chociaż nie jest to do końca oryginalna formuła, prawdopodobnie będzie się szybko wyprzedawał.

Pierwszym roadsterem w Ameryce był Porsche 356 z 1953 roku, który miał dużą masę wycięcia i specjalną aluminiową ramę zamiast standardowej stali. Pomysł polegał na tym, że importer Porsche w Stanach Zjednoczonych, Max Hoffmann, chciał, aby coś poszło za brytyjskimi producentami samochodów sportowych, takimi jak Jaguar. Oficjalnie Porsche twierdzi, że zbudowano tylko 16 samochodów, a dziś są to jedne z najdroższych samochodów Porsche.

Porsche zrobiło to ponownie w 1992 roku. Po raz kolejny kabriolet; Tym razem tylko Porsche zrobiło ich 250. Ten samochód otrzymał szerokie nadwozie i koła Turbo, co czyni go również bardzo wyjątkowym samochodem.

tym razem? To jest niebieski.

Trening pochodzi z Porsche Exclusive Manufaktur tak samo, jak z inżynierów, ale nadal go kochamy.

Lakier nosi nazwę Azureblue356 i jest inspirowany oryginalnym America Roadster. Na 2023 to jedyny samochód, który będzie pomalowany na niebiesko. Koła zostały zaprojektowane przez RS Spyder i pomalowane na biało, srebrno i czerwono dla specjalnego wyglądu.

Wewnątrz GTS America będzie miał czerwone szwy krzyżowe Guards na górnej desce rozdzielczej. Otoczony szarymi szwami. Z większą ilością dwukolorowych akcentów na konsoli środkowej i amerykańskim wytłoczeniem w skórze. Skorzystaj z opcjonalnego rozszerzonego pakietu wnętrza i uzyskaj dwukolorową kolorystykę kierownicy, skrzyni biegów i siedzeń.

Tylko 911 GTS Cabriolet America będzie oferowany z siedmiobiegowym drążkiem i napędem na tylne koła. Prawie pakiet wyglądu, otrzymasz 473-konny silnik twin-turbo ze standardowego GTS. Aktywne zarządzanie zawieszeniem Porsche jest standardem, podobnie jak pakiet Sport Chrono i sportowy układ wydechowy.

READ  Spacer poklatkowy ukazuje ciężką pracę astronauty

Powstanie tylko 115 samochodów, z czego 100 dla Ameryki i 15 dla Kanady. Sugerowana cena producenta w Kanadzie wynosi 206.190 dolarów, a wersja rozszerzona kosztuje kilka tysięcy więcej. Jest już w sprzedaży, a dostawy mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top