2 Domy Nagrody Okanagan w loterii Szpitala Dziecięcego w Kolumbii Brytyjskiej – Kelowna News

Dwa domy na Okanagan to jedna z ośmiu możliwości zdobycia głównych nagród w tegorocznej loterii wyboru Szpitala Dziecięcego British Columbia Foundation.

Loteria wspiera wiodące światowe badania, aby pomóc Szpitalowi Dziecięcemu w pokonywaniu chorób wieku dziecięcego dzięki pracy ponad 1000 naukowców. Pieniądze z loterii pomagają przyspieszyć tempo przekształcania odkryć w lekarstwa ratujące życie — ostatecznie pomagając większej liczbie dzieci w powrocie do bycia dziećmi.

„W miarę jak pandemia trwa, a nasze wspólne zdrowie pozostaje najważniejsze, nasi oddani eksperci szpitalni i zespoły są bardziej niż kiedykolwiek zainspirowane, aby utrzymać nasze dzieci w zdrowiu. Fundusze loteryjne znacznie przyczyniają się do dostarczania naszym zespołom badawczym cennej wiedzy i odkryć, które prowadzą do lokalnych i światowe przełomy w dziedzinie medycyny Opieka nad dziećmi” — powiedział Akash Ratan, wiceprezes i dyrektor finansowy Fundacji Szpitala Dziecięcego w Kolumbii Brytyjskiej. „

Lokalne Domy Nagród obejmują:

Movala – 612 – 3340 Buhaira Road, Kelowna. Jest wart ponad 2,7 miliona dolarów. Dom o powierzchni 1195 stóp kwadratowych z dwiema sypialniami, jedną sypialnią, dwiema łazienkami, podziemnym parkingiem, spiżarnią i tarasem słonecznym o powierzchni 500 stóp kwadratowych. Obejmuje ona 50 000 USD w gotówce na meble, Tesla Model 3 Long Range z 2022 r. oraz 1,3 mln USD w gotówce.

The Ledge at the Rise – 7735 Okanagan Hills Boulevard, Vernon. Jest wart ponad 2,7 miliona dolarów. Kamienica o powierzchni 1992 stóp kwadratowych z trzema sypialniami, dwiema i pół łazienkami i podwójnym garażem. Obejmuje ona 50 000 USD w gotówce na meble, hybrydę BMW x-Drive 45e z 2022 r. i 1 810 000 USD w gotówce.

Bilety są w sprzedaży do 7 kwietnia 2022 roku.

Pełna lista opcji jackpota to tutaj.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top