13 rzeczy o polskim zawodniku MMA urodzonym w Peelsco-Piala – Conan Daily

Dane biograficzne

Mattus Camrod (© UFC)

Mattus Camrod Polski zapaśnik, klaun i mieszany artysta sztuk walki, którego bojowe imię Gracz. Startuje w dywizjach 5’10” oraz wagi piórkowej i lekkiej.

Jako zawodnik MMA Camrod startuje zawodowo od 2012 roku. Jest obrońcą mistrza zapaśniczego Andrzej Kozielski.

Comrod jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Oto jeszcze 13 rzeczy o nim:

 1. Urodził się Peelsko-Piała, Polska Ale dorósł Gudova-Straj, Polska.
 2. W gimnazjum chodził do internatu Milix, Polska Tam trenował w zapasach freestyle. Na studiach studiował ratownictwo medyczne i wychowanie fizyczne.
 3. W 2011 przeniósł się Bośnia, Polska. W tym samym roku Cropping rozpoczął treningi w muay thai, brazylijskim jiu-jitsu, zapasach i boksie i zdobył złoto na Mistrzostwach Polski Open MMA w kategorii -73 kg w Teresinie w hrabstwie Sochakju.
 4. W 2012 roku pokonał trzech przeciwników Seria walk X (XFS) mianowicie Arbu Szamew Polski, Tomasz Maduszewski Polska i Tomasz Deek Słowacji. W tym samym roku zdobył złoto II Mistrzostwa Polski No-G W kategorii 74 kg dla pasów niebieskich Lubos, Polska i Złoto wygrał Mistrzostwa Europy Amatorów MMA W Bruksela, Belgia Kategoria -71 kg.
 5. W 2013 roku pokonał dwóch przeciwników opponent Konflikt Sztuki walki (KSW) To znaczy. Matthews „Barney” Svatsky Polska i Andre jest zwycięzcą Anglia. W tym samym roku zdobył złoto Mistrzostwa Polski w Crawlingu Złoto na Mistrzostwach Europy Amatorów MMA w Bośni w kategoriach -77kg i -70kg Budapeszt, Węgry Złoto na 3 miejscu Mistrzostwa Polski Klocek W dziale fioletowe paski na Luboniu.
 6. W 2014 roku został pokonany Jefferson „Shadow Demon Bloximus” George Wielka Brytania i Lucas „Sassa” Clewicki Polska w KSW i Tim „Super Człowiek” Newman W Walii Cage Warriors Fighting Championship (CWFC). W tym samym roku ponownie zdobył złoto na IV Mistrzostwach Polski No-G w kategorii fioletowych pasków w Lupo, Złoto Mistrzostwa Europy w Abu Dhabi Combat Club (ADCC) W kategorii 77 kg Sofia, Bułgaria.
 7. W 2015 roku został pokonany Rodrigo Cavaliro Korea Brazylia i Marif „Branha” Byrev Rosji w KSW. W tym samym roku zdobył złoto Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Naga W kategorii 79,5 kg Londyn, Anglia, Wielka Brytania I brąz w AMistrzostwa Europy DCC W kategorii 76,9 kg Turku, Finlandia.
 8. W 2016 roku pokonał i został mistrzem wagi lekkiej KSW Mansour „Afro-Samuraj” Burnou Francji i skutecznie obronił tytuł Renato „Besinho” Gomez Gabriel Brazylia. W tym samym roku zdobył złoto VI Mistrzostwa Polski bez G Złoto na XII Mistrzostwach Polski ADCC w kategorii 79,5 kg i 76,9 kg za fioletowe pasy na Lubosie.
 9. W 2017 roku walczył Park Normanów „Stormin” Dwukrotnie w KSW w Irlandii Północnej. Na pierwszym spotkaniu wygrał jednogłośną decyzją, w której skutecznie obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSW. Ich rewanż nie jest walką o tytuł, ponieważ Park nie tworzy wagi. To nie pasuje z powodu przypadkowego przekłucia oka.
 10. W 2018 roku z powodzeniem obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSWSW Greskurs „Suli” Sułakowski Polska i Kleber Koik Erbust Japonii w KSW. W tym samym roku zdobył srebro na Mistrzostwach Europy ADCC w kategorii 77 kg.
 11. W 2019 roku zdobył w Sofii złote mistrzostwo Europy ADCC w kategorii 77 kg. W tym samym roku nie miał profesjonalnych botów MMA.
 12. 11 lipca 2020 pokonał Barke’a po raz drugi w KSW, co nie było walką o tytuł, ponieważ północnoirlandzki zawodnik MMA nie przybrał na wadze. 29 sierpnia 2020 skutecznie obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSW. Marion „Złoty Chłopiec” Jiołkowski Polski w KSW. Kiedy był jego Ultimate Fighting Championship Zadebiutował w UFC Fight Night 180 na wyspie Yas w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 17 października 2020 r., ale nie powiodło się. Ghuram „Gruziński Wiking” Guttetelodge Gruzji zaznaczył przegraną swojego pierwszego profesjonalnego MMA, a mecz został ogłoszony nocną walką.
 13. 10 kwietnia 2021 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w UFC przez nokaut Scott Holdsman USA na UFC na ABC 2 w Las Vegas w stanie Nevada. Złożył 17 lipca 2021 r. Jeremy Stephens USA na „UFC na ESPN26” w Las Vegas.
READ  Szalony projekt FIS na finał Pucharu Świata Kobiet! Niezwykłe godziny skoków

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top