11 najlepszych grzejników kosmicznych w Amazon Canada, które zapewnią Ci ciepło w tę mroźną zimę

Narcity może otrzymać niewielką prowizję, jeśli kupisz coś, co polecamy w tym artykule, stworzonym przez zespół Narcity Shop. Artykuły są dostępne w magazynie, a ceny są potwierdzone w momencie publikacji, ale mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

Teraz, gdy jesteśmy w środku zimy, powietrze jest bardziej suche, a temperatury niższe niż kiedykolwiek.

Nawet centralne ogrzewanie nie jest w stanie pokonać zimna, aw chłodne dni możesz szukać dodatkowego ciepła. Zamiast walczyć o termostat lub łączyć w dodatkowe warstwy, znaleźliśmy 11 grzejników kosmicznych z Amazon Canada, które natychmiast sprawią, że poczujesz się komfortowo, niezależnie od tego, czy jesteś w małym mieszkaniu, czy w dużym domu.

Amazon Kanada

Ten cyfrowy grzejnik może być używany w pozycji stojącej lub leżącej, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni. Ma cztery tryby, w tym eco i sam wentylator, i jest wyposażony w pilota, dzięki czemu można nim sterować bez konieczności wstawania z łóżka lub sofy.

Cinville

Amazon Kanada

Ten stylowy grzejnik kosmiczny oscyluje, aby lepiej rozprowadzać ciepło w całym pomieszczeniu. Posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak automatyczne wyłączanie, aby uniknąć wypadków podczas przewracania się na miękkiej powierzchni, takiej jak dywan. Działa również jako wentylator, więc możesz go używać latem.

Płacz

Amazon Kanada

Innym małym grzejnikiem, który działa również jako wentylator, jest ten z Senville. Dzięki konstrukcji wentylatora świetnie sprawdzą się w rozprowadzaniu ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu.

Cinville

Amazon Kanada

Ten grzejnik kosmiczny Lasko jest popularny na Amazon z ponad 15 000 recenzji i 4,4 gwiazdkami. Jest w pełni zmontowany, dzięki czemu można go używać od razu po wyjęciu z pudełka, a ponadto kołysze się i zapewnia ciche ustawienie.

lasko

Amazon Kanada

Ten 16-calowy grzejnik kosmiczny wygląda jak mini kominek i może zapewnić relaksującą atmosferę w każdym pomieszczeniu. Posiada dwa poziomy mocy (750W i 1500W) oraz regulowany termometr.

powrót do domu

Amazon Kanada

Ten niedrogi grzejnik może działać od 900 do 1500 watów z czterema ustawieniami i ma wygodny uchwyt, dzięki czemu można go przenosić z pokoju do pokoju. Posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem i wyłącza się automatycznie po odwróceniu.

Czarny + Decker

Amazon Kanada

Ta grzałka bezpośrednia ma jedno pokrętło do regulacji temperatury, a drugie do wentylatora i poziomu mocy. Jest również dostępny w pliku wersja huśtawka (43,19 USD), który rozprowadzi ciepło po Twojej przestrzeni i wersja mini (27,53 USD) Możesz umieścić go pod biurkiem, jeśli masz zimne stopy.

Podstawy Amazona

Amazon Kanada

Być może słyszałeś o ekspresach do kawy De’Longhi, ale czy wiesz, że firma produkuje również grzejniki? To wyjątkowo ciche urządzenie ma regulowany termostat i trzy ustawienia grzania i jest energooszczędne.

Delonghi

Amazon Kanada

Podgrzewacz Honeywell Slim Space to idealny rozmiar do mniejszych pomieszczeń. Ma wiele elementów sterujących na ekranie dotykowym, dzięki czemu można go skonfigurować według własnych upodobań. Huśta się również tak, że obejmuje każdy centymetr pokoju.

Honeywell

Amazon Kanada

Ten grzejnik WiFi może być sterowany z telefonu i może ogrzać każde pomieszczenie o powierzchni do 750 stóp kwadratowych. Praktyczna konstrukcja naścienna pozwoli zaoszczędzić miejsce na podłodze i utrzymać kable z dala od podłogi.

burza upałów

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top