10 najlepszych kursów na każdym treningu

Po raz pierwszy od dwóch lat NHL Scouting Combine powraca do Buffalo, a wszystkie 32 drużyny mają ostatnią szansę na ocenę tego zbioru wielkich ligowych nadziei przed NHL Draft 2022 w Montrealu.

Głównym elementem kolekcji był test sprawnościowy, podczas gdy zespoły miały również okazję spotkać się sam na sam z potencjalnymi klientami.

Oto lista wszystkich ćwiczeń, w których brał udział każdy potencjalny klient (z krótkim wyjaśnieniem) i kto znalazł się w pierwszej dziesiątce:

The Funkcjonalny ekran ruchu System ocen (od 0 do 3) służy do oceny mobilności i stabilności zawodnika poprzez siedem testów ruchu: głęboki przysiad, krok z przeszkodą, wykrok na linii, ruch ramion, aktywne unoszenie prostej nogi, stabilność tułowia i stabilność obrotowa.

Funkcjonalny ekran ruchu łączny punkt

mocny chwyt – Sportowiec dostosowuje hamownię chwytową do wielkości swojej dłoni, w pełni rozciąga ramię i wywiera nacisk na dynamometr z jak największą siłą. Test wykonywany jest obiema rękami.

Uchwyt lewy (funty)

Prawy uchwyt (funty)

sportowców ćwiczenia fitness Zdolność układu sercowo-naczyniowego i oddechowego do dostarczania tlenu do mięśni ocenia się, mierząc „ilość tlenu zużytego podczas maksymalnego wysiłku za pomocą określania objętości i analizy wydychanego powietrza”.

Czas trwania testu

VO2 maks. (ml/kg/min)

Wysokość stania — Sportowcy stoją pod ścianą (boso, pięty dotykają ściany), a ich wysokość jest mierzona z dokładnością do ćwierć cala.

jej skrzydła – Sportowiec wyciąga ręce prosto na boki. Rozpiętość skrzydeł jest mierzona z dokładnością do ćwierć cala od czubka środkowego palca do czubka środkowego palca.

rozpiętość skrzydeł (cale)

Skład ciała — procent tkanki tłuszczowej

Skok w dal z miejsca Zawodnik stoi z lekko rozstawionymi stopami i palcami za linią skoku. Używając wymachu ramieniem, aby pomóc, atleta skacze tak daleko, jak to możliwe.

skok w dal (cal)

Stacja skokowa (system dwupanelowy AccumPower) – System AccuPower Dual Force Plate będzie używany do obiektywnego pomiaru kierunku, siły i czasu trójwymiarowych (3D) sił wytwarzanych przez sportowca podczas ruchu hokejowego. System AccuPower przechwytuje również jednocześnie dane wideo z dwóch szybkich kamer i obejmuje wyjściowy wektor siły 3D z każdej nogi. Test zapewni natychmiastową informację zwrotną, umożliwiając zespołom ocenę sprawności ruchowej, sprawności fizycznej i potencjalnej kontuzji. …

Wykonywane będą trzy rodzaje skoków: skakanie w pionie (z wymachami ramion), bez skakania rękoma (bez wymachu ramieniem/rękami na biodrach) i skoki z przysiadu (początek przysiadu/ręce na biodrach). Każdy test skoku będzie składał się z trzech oddzielnych skoków w pionie z maksymalnym wysiłkiem oddzielonym 10 sekundami odpoczynku. Najlepsza wysokość pionowego skoku zawodnika zostanie zarejestrowana z trzech prób każdego skoku.

skok w pionie (cale)

bez skoku ramienia (cale)

skok z przysiadu (cale)

Korzystanie ze standardowej pikowanej wyciskanieSportowcy podnoszą 50 procent masy ciała, kładąc się na plecach i trzymając sztangę z kciukami rozstawionymi na szerokość barków. Pozycja wyjściowa jest z całkowicie wyprostowanymi ramionami – następnie sztanga jest opuszczona do klatki piersiowej, a po krótkiej przerwie zawodnik pcha sztangę tak szybko, jak to możliwe, aż do całkowitego wyprostowania ramion.

Każdy gracz wykona trzy powtórzenia z pełną prędkością z przerwami między powtórzeniami. Urządzenie służy również do pomiaru prędkości gryfu oraz zdolności sportowca do wytwarzania mocy.

50% masy ciała (Moc – W/kg)

Profesjonalny test zwinności – Prom wahadłowy 5-10-5 jardów (lub 15-30-15 stóp) ocenia wielokierunkową prędkość, zwinność i reakcję całego ciała, a także kontrolę. Każdy gracz wykona jedną sekwencję zaczynając od prawej i jedną sekwencję zaczynając od lewej.

Pozostała sprawność Pro (sek.)

Prawo Pro Agility (sek.)

podciąganie – Zawodnik wykonuje jak najwięcej kolejnych podciągnięć z zachowaniem prawidłowej techniki.

Kolejny uciąg na pokład (maksymalna liczba)

Test potencjometru Wingate Cycle — Sportowiec rozgrzewa się pedałując z małym oporem przez dwie minuty. Po wydaniu komendy startu gracz wykona następujące interwały siedząc.

Średnia moc wyjściowa (W/kg)

Grafika dzięki uprzejmości Erica Vanderveer. Połączone informacje o teście dzięki uprzejmości NHL.

READ  Clark wygrywa z Canadian Open po pierwszej rundzie, ponieważ nadal trwają kontrowersje związane z golfem

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top