10 najlepszych gier na PS4 i PS5 do wyboru

PlayStation jest obecnie w trakcie dokonywania jednej z największych sprzedaży tego roku w PlayStation Store. Coroczna letnia wyprzedaż targowa to ta, w której Sony oferuje dosłownie zniżkę na setki gier zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

Na szczęście, jeśli jesteś kimś, kto nie chce przeglądać każdej strony z wyprzedażami, aby zobaczyć każdą grę, która może być na wyprzedaży, mamy dla Ciebie ochronę. Poniżej znajdziesz dziesięć najbardziej godnych uwagi tytułów, które warto dodać do swojej osobistej kolekcji, zakładając, że jeszcze ich nie masz.

I odwrotnie, jeśli chcesz sam sprawdzić wyprzedaż w PlayStation Store, możesz znaleźć oficjalną listę każdej gry objętej promocją tutaj. Pamiętaj tylko, że ta wyprzedaż potrwa tylko do końca tego miesiąca w środę, 18 sierpnia.

Nasza ostatnia część 2

Doceniona przez krytyków kontynuacja Naughty Dog, Nasza ostatnia część 2, to jedna z najpopularniejszych gier na wyłączność PlayStation w tej wyprzedaży. Chociaż w przeszłości gra była przeceniona, w ramach letniej wyprzedaży została obniżona o 25% swojej regularnej wartości. Jeśli już od jakiegoś czasu chciałeś wybrać ten, to jest to tak samo dobry moment, jak każdy inny, aby dodać go do swojej biblioteki.

Cena £: 24,99 USD

poprzednie

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon W tym momencie gra jest niedostępna od prawie dwóch lat, ale jej włączenie do tej sprzedaży jest godne uwagi ze względu na niedawny rozwój gry. Wcześniej tego lata firma Respawn Entertainment wydała aktualizację nowej generacji do tytułu, co oznacza, że ​​teraz działa jeszcze lepiej na PlayStation 5. Więc jeśli posiadasz PS5 i nie grałeś jeszcze w tę świetną grę, powinieneś całkowicie poszukać to się.

Cena £: 19,99 USD

poprzednie

Pokaz MLB 21

Kolejna nowość z 2021 roku, Pokaz MLB 21 Został zredukowany do jednej z najniższych cen od czasu pojawienia się w kwietniu. Jeśli masz ochotę na nowy tytuł sportowy, jest to obecnie jedna z najlepszych gier, w jakie możesz zagrać.

Cena £: 40,19 USD, 49,69 USD

poprzednie

Assassin’s Creed Walhalla

Ostatni rok to niezwykle popularny tytuł przygodowy akcji Assassin’s Creed Walhalla W ramach letniej wyprzedaży została obniżona do jednej z najniższych dotychczas cen. Co najlepsze, niezależnie od tego, czy chcesz grać na PS4, czy PS5, wartość tej gry jest taka sama i daje dostęp do obu wersji.

Cena £: 29,99 USD

poprzednie

Mortal Kombat 11

Chociaż deweloper NetherRealm Studios właśnie ogłosił, że zakończy wsparcie dla Mortal Kombat 11To zdecydowanie jedna z najlepszych bijatyk wydanych w ostatnich latach. Jeśli nie grałeś dla siebie, zdecydowanie nadszedł czas, aby to podnieść. A jeśli wolisz pozostać przy kupowaniu DLC, jest ono również oznaczone jako część tej wyprzedaży.

Cena £: 14,99 USD

poprzednie

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Sprzedał się już w blisko 40 milionach egzemplarzy, więc istnieje duża szansa, że ​​masz już najnowsze wydawnictwa Rockstar. Jeśli jednak jeszcze jej nie kupiłeś, teraz może być dobry moment na zakup jednej z najpopularniejszych gier wideo ostatniej dekady.

Cena £: 34,99 USD (wersja ostateczna)

poprzednie

Osoba 5 Królewska

Jeśli jesteś głodny w RPG, Osoba 5 Królewska To prawdopodobnie najlepsza gra tego typu na PlayStation. To rozszerzona i ulepszona wersja oryginału Osoba 5 Został wydany dopiero w zeszłym roku i można go teraz odłupać za ponad połowę normalnej ceny detalicznej.

Cena £: 26,99 USD

poprzednie

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV Niespodzianka stała się jedną z największych gier tego lata. Chociaż po raz pierwszy pojawiła się wiele lat temu, dzięki dodaniu nowej aktualizacji PS5 i kilku innych treści, w ostatnich miesiącach baza graczy gry eksplodowała. Jeśli chcesz dołączyć do tego tłumu, możesz teraz kupić pełną wersję gry MMO za 60% ceny regularnej.

Cena £: 23,99 USD

Poprzedni

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top