Żył w swoim stylu, jeśli chodzi o tabulatury w Lahti. „Wiesz, kto to dzisiaj zakłada”

Skoczek wymienił trzy tysiące franków szwajcarskich (ok. 12,6 tys. Zł) – nagrodę, którą otrzymał za wygranie kwalifikacji. Był wtedy lepszy niż Marcus Eisenhower i Holver Eckner Granerud.

Yła humor na Instagramie. Wygrał kwalifikacje, ale zajął 11. miejsce w konkursie

Kilkadziesiąt minut później Niemcy i Norwegia zaprezentowały się dobrze i były na pierwszym miejscu Seria. Był wtedy na dziewiątym miejscu. Spadł jeszcze o dwa miejsca po ostatniej karcie. Granerut zajął czwarte miejsce w Lahti, a Eisenfichler drugie. Robert Johansson wygrał.

Obejrzyj wideo
„Kamil Stoch podąża za trzecią kryształową kulą w swojej karierze”

W kategorii generalnej Shia nie utrzymał piątego miejsca, które zajmował przed przybyciem do Finlandii. Poprzedzili go śmiercią Anse Lonisek ze Słowenii i Johansson. W efekcie Polak zajmuje obecnie siódme miejsce z 493 punktami. Traci jedenaście punktów do Loniski i 42 punkty do Johansson.

Dlatego Granerut przegrał w Lahti. Istnieje szczegółowa analiza norweskich szacunków

Czas na mecze w Willingdon i walkę o 15 000 euro

Następny Puchar Świata zaplanowano na następny weekend. Jumpers będą walczyć o 000 15 000 nagród w Willingdon Six 29-31 stycznia w Willingdon. Niemiec Stephen Leh wygrał poprzednią edycję konkursu.

David KubakiZagmatwane problemy Davida Kupakiego. Dyskurs Polaka po tab

READ  Białoruska azylantka Kristina Simanuskaya bezpiecznie ląduje w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *