Żona i córki komentatora radia BBC zostały zamordowane przez mężczyznę z kuszą

Żona i córki komentatora radia BBC zostały zamordowane przez mężczyznę z kuszą

Treść artykułu

Brytyjska policja poinformowała w środę, że znalazła mężczyznę podejrzanego o zabicie żony i dwóch córek znanego komentatora radia BBC pod Londynem w brutalnym ataku z kuszy.

W oświadczeniu policja w Hertfordshire podała, że ​​26-letniego Kyle’a Clifforda znaleziono w dzielnicy Enfield w północnym Londynie, w pobliżu jego domu, i że z powodu odniesionych obrażeń przebywa on pod opieką medyczną. Policja nie podała, w jaki sposób doszło do tych obrażeń, ale podała, że ​​nie oddała żadnego strzału.

Treść artykułu

BBC potwierdziło, że zmarłe kobiety to rodzina Johna Hunta – jego 61-letnia żona Carol Hunt oraz ich dwie córki, Louise i Hannah, odpowiednio w wieku 25 i 28 lat.

Treść artykułu

W trakcie poszukiwań nalegał, aby ludzie nie zbliżali się do Clifforda. Enfield leży około 52 kilometry (17 mil) na wschód od miejsca zabójstwa.

Inspektor Justin Jenkins z wydziału kryminalnego Bedfordshire, Cambridgeshire i Hertfordshire Major Crime Unit powiedział: „Po szeroko zakrojonym dochodzeniu odnaleziono podejrzanego i obecnie nie są poszukiwane żadne inne osoby w związku z dochodzeniem”.

„To w dalszym ciągu niezwykle trudny czas dla rodziny ofiar i prosimy, aby uszanowano ich prywatność, gdy radzą sobie z tym, co się wydarzyło” – dodała.

Jenkins powiedział, że śledztwo toczy się w „szybkim tempie” i że nie przeprowadzono jeszcze formalnej identyfikacji ofiar. Powiedziała także, że „przedwczesne” podanie nazwisk ofiar „spowodowało wielkie cierpienie”.

Policja przeszukiwała park w północnym Londynie, w pobliżu domu Clifforda, po otrzymaniu we wtorek ostrzeżenia o zabójstwach w domu w Bushey, dzielnicy mieszkalnej w północno-zachodnim Londynie. Policja i karetka pogotowia próbowały ich ratować, ale na miejscu stwierdzono zgon.

READ  „Intensywne bombardowanie” przez siły okupacyjne szpitali w Gazie w związku z przerwą w dostawie prądu | Wiadomości o konflikcie izraelsko-palestyńskim

Treść artykułu

John Hunt jest głównym komentatorem wyścigów konnych w BBC 5 Live, flagowym nadawcy wiadomości i sportu korporacji. Jego głos jest znany milionom osób dzięki relacjom ze słynnych na całym świecie wyścigów konnych, takich jak Grand National i Derby.

Treść artykułu

„Daily Mail” i inne media podały, że Hunt znalazł ciała we wtorek wczesnym wieczorem, po powrocie do domu po zgłoszeniu się na torze wyścigowym Lingfield Park w południowym Londynie.

W notatce wysłanej do pracowników BBC korporacja określiła incydent jako „głęboko niszczycielski” i zapewniła Hunta „wszelkie możliwe wsparcie”.

Policja nie podała, w jaki sposób i czy pochodzący z Londynu Clifford był powiązany z obiema kobietami, ale brytyjskie media podały, że był on byłym przyjacielem jednej z dziewcząt. BBC poinformowało, że Clifford opuścił armię brytyjską po krótkim okresie służby w 2022 roku.

Lokalny radny Lawrence Brass, który mieszka w pobliżu, powiedział, że jest to „typowe brytyjskie zielone przedmieście”.

Powiedział BBC: „Wczoraj około ósmej wieczorem oglądałem mecz piłki nożnej w telewizji i nagle w ogrodzie przed moim mieszkaniem, który znajduje się na końcu tej ulicy, wylądował helikopter i wtedy mój telefon się włączył. działa i napisano: „W Bushey miał miejsce poważny incydent i wszyscy powinniśmy trzymać się z daleka, ponieważ wygląda na to, że ktoś ucieka”.

Nowa brytyjska minister spraw wewnętrznych Yvette Cooper została „w pełni poinformowana” o „naprawdę przerażającym” incydencie.

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie potrzebują pozwolenia na posiadanie kuszy, ale noszenie jej w miejscach publicznych bez uzasadnionego powodu jest nielegalne.

Rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych powiedział, że Cooper „szybko rozważy” wnioski z niedawno rozpoczętego przeglądu mającego na celu ustalenie, czy należy wprowadzić więcej kontroli nad kuszami.

READ  Na nepalskiej górze znaleziono ciało słynnej amerykańskiej snowboardzistki Hillary Nelson
Policja na miejscu zdarzenia w Ashlyn Close po incydencie, który miał miejsce we wtorek wieczorem w Bushey, Hertfordshire, Anglia, środa, 10 lipca 2024 r. Fotografia: James Manning /Powiązana prasa

Na naszej stronie znajdziesz najnowsze wiadomości, ekskluzywne artykuły, obszerne artykuły i prowokacyjne komentarze. Proszę dodać zakładkę Nationalpost.com i zapisać się na nasz codzienny biuletyn „Wysłane” tutaj.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *