Zoe Kravitz zmieniła P-y Island na Blink Twice, aby nie urazić kobiet

Zoe Kravitz zmieniła P-y Island na Blink Twice, aby nie urazić kobiet

Zosia Kravitz Donato Sardella/Getty Images dla Saint Laurent

Zosia Kravitz Zdradziła, dlaczego konieczne było ponowne przemyślenie pierwotnego tytułu jej reżyserskiego debiutu.

35-letni Kravitz pracował przez lata Zamrugał dwa razy Pod oryginalnym tytułem Wyspa P.YZmieniła jednak tytuł nadchodzącego filmu, gdy dowiedziała się, że „kobiety czują się urażone” użyciem słowa „p-y”.

„Stało się dla mnie bardzo jasne, że «p-y» to słowo, na które my, nasza społeczność, nie jesteśmy jeszcze gotowi” – ​​powiedziała. Tygodnik Rozrywki W wywiadzie opublikowanym we wtorek, 9 lipca: „Po drodze pojawiło się wiele przeszkód, czy to MPAA nie chciała umieścić tego na plakacie, billboardzie czy w kiosku; kina nie chciały umieścić tego na bilecie .”

Podczas gdy Kravitz, który jest zaręczony Channinga TatumaAmerykańska aktorka Angelina Jolie, jedna z gwiazd filmu, początkowo niechętnie zmieniała tytuł filmu, ale w końcu zdała sobie sprawę, że jej docelowa publiczność ostatecznie go odrzuci.

Zoe Kravitz zabiera swojego narzeczonego Channinga Tatuma na wydarzenie Lenny's Walk of Fame

Powiązany: Kalendarium związku Channinga Tatuma i Zoe Kravitz

Kiedy zaczęli się spotykać, relacje zawodowe Channinga Tatuma i Zoe Kravitz przeniosły się na wyższy poziom. W sierpniu 2021 roku magazyn Us Weekly potwierdził, że para zaczęła się spotykać, wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu Kravitz z Karlem Glassmanem, po spotkaniu na planie jej debiutu reżyserskiego Blink Twice (pierwotnie zatytułowanego Pussy Island).[He was […]

„Interesujące jest to, że po przeprowadzeniu badań na ten temat kobiety poczuły się urażone tym słowem, a kobiety, które zobaczyły tytuł, powiedziały: «Nie chcę oglądać tego filmu» i między innymi z tego powodu chciałem spróbować używać tego słowa, co oznacza próbę jego odzyskania.” I nie sprawiać, że będzie to coś, przy użyciu czego czujemy się niekomfortowo” – powiedział Kravitz. – Ale jeszcze tam nie jesteśmy.

the Wielkie małe kłamstwa Gwiazda dodała, że ​​czuje „odpowiedzialność” za odsunięcie na bok swoich osobistych wartości w trakcie przejścia od bycia przed kamerą do bycia za nią. „Dbam o to, jak ludzie postrzegają film i jak wpływa on na ludzkie uczucia” – powiedział Kravitz.

Zamrugał dwa razyFilm, który trafi do kin 23 sierpnia, został napisany w 2017 roku przez Kravitza i E. T. Feigenbauma, I gwiazdy Naomi Ackie Wciela się w Fridę, kelnerkę koktajlową, która zostaje zaproszona na pozornie nieprzerwaną imprezę na wyspie przez miliardera, potentata technologicznego, granego przez 43-letnią Tatum.

Frida szybko dowiaduje się, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje, gdy mówi jej najlepsza przyjaciółka Jess, która ją gra Alia ShawkatZnika z wyspy i nikt nawet nie pamięta, że ​​ją spotkał.

Kravitz powiedziała także gazecie, że choć jest zadowolona z nowego tytułu filmu, nadal podtrzymuje siłę jego wstępnego tytułu.

Wyspa P.Y „To była pierwsza rzecz, jaką napisałam, pisząc ten film, i to jest zalążek filmu, a duch tego, co to dla mnie znaczyło, jest wciąż żywy i obecny w filmie” – powiedziała. „I podoba mi się nowy tytuł. Myślę, że wszystko dzieje się bez powodu i myślę, że tak naprawdę w świetny sposób skupia się na filmie. I myślę, że zawsze tak miało być”.

Zwiastun filmu, w którym także występuje Kyle’a MacLachlana, Haley Joela Osmenta, Geena Davis, Adria Arjona, Christiana Slatera I Szymon Rexzostał usunięty 23 kwietnia.

READ  Książę Harry pozywa brytyjskiego wydawcę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *