„Zobaczymy, czy wieczorem będę zmęczony” – TikToker recenzuje jamajskie jedzenie w Walmart

„Zobaczymy, czy wieczorem będę zmęczony” – TikToker recenzuje jamajskie jedzenie w Walmart

Film na TikToku opublikowany przez klienta kanadyjskiego Walmartu @destiinyschild, przedstawiający szeroki wybór gorących dań z Jamajki dostępnych bez recepty, zyskuje coraz większą popularność w Internecie.

„Mam zamiar spróbować karaibskiego jedzenia, trochę jamajskiego jedzenia… ze sklepu Walmart” – powiedział twórca wideo do kamery, po czym wybrał paczkę trzech pasztecików z kurczaka w cenie 5 dolarów plus ogon ogonowy.

„Nie wiem, czego się spodziewałem, ale właściwie nie jest tak źle” – mówi twórca po ugryzieniu kawałka ogona wołowego.

Autorka filmu podzieliła się w komentarzach informacją, że znalazła jamajskie jedzenie, które określiła jako „nieautentyczne”, ale przyjemne, w sklepie Walmart w Square One Mall w Mississauga.

Walmart potwierdził w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną Now Toronto, że oferuje gorące posiłki do trzech supercentrów GTA, w tym Brampton East, Scarborough i Square One.

„Te stoiska oferują międzynarodowe smaki i ulubione dania, w tym dania kuchni jamajskiej, które, mamy nadzieję, będą nadal zachwycać naszych lokalnych klientów. Oferta poszczególnych sklepów może się różnić” – czytamy w oświadczeniu.

Niektórzy użytkownicy TikToka wydawali się niechętni do spróbowania klasycznych jamajskich dań z supermarketu.

„Wiem, że mnie to przeraża” – skomentował jeden z użytkowników.

„Zobaczymy, czy dzisiaj wieczorem będę miał trudności z bieganiem” – odpowiedział twórca wideo.

Inne pojawiły się na Księżycu.

„OK, przeprowadzam się do Kanady” – napisał inny użytkownik.

„Widziałam to w Walmarcie i nie mogłam w to uwierzyć. Niech cię Bóg błogosławi za bycie królikiem doświadczalnym” – napisała inna osoba.

READ  Pierwsza jazda Hondą Prologue: Bardzo dobry start

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *