Zobacz, jak działa składany tablet Samsung 17 ” i składany telefon

W tym tygodniu Samsung Display zademonstrował parę urządzeń, dzięki którym składanie ekranu dotykowego wygląda na proste. Nie jest to łatwa sytuacja do rozwiązania – nie na dłuższą metę – ale Samsung pokazał tę parę tak, jakby produkowali tego typu urządzenia od dziesięcioleci. W rzeczywistości są nowatorskie, ale składane urządzenia, takie jak ten, wciąż znajdują się na etapie „to może zadziałać, więc spróbujmy”. Większość ludzi na świecie nie widziała w rzeczywistości składanego ekranu, nie mówiąc już o posiadaniu telefonu z technologią.

Samsung zaoferował 17-calowy składany ekran przeznaczony do tabletów i / lub innych przemysłowych urządzeń technicznych. Pokazali też podwójnie składany ekran dedykowany smartfonowi. Najpierw rzuć okiem na wyświetlacz przypominający reklamy komercyjne dzięki filmowi „Better Life by Samsung OLED”.

Tam zobaczysz „składany laptop” i wielokrotnie składany smartfon. Zobaczysz także obrotowy ekran – jest to w zasadzie rozszerzony telefon. Żadne z tych urządzeń nie jest jeszcze mocnym technicznie i szybkim produktem, ale jeśli Samsung Display postawi na swoim, to już niedługo.

Następnie rzuć okiem na przemówienie wprowadzające, które wygłosił podczas SID 2021 przez Samsung Display, zatytułowane „Metaverse and the Great Future of the Screen”. To słowo kluczowe zawierało kilka prawdziwych urządzeń. Wiadomo również, że Samsung Display przygotowuje się do oferowania ekranów składanych, rolowanych, przesuwnych, rozciągliwych i wyłożonych kafelkami.

https://www.youtube.com/watch?v=sSM30w02t8M

Ekran Samsunga sprawił, że w tym tygodniu wyglądało to tak, jakby ktoś wyłamał zamek w bramie. Przyszłość ekranu wydaje się być gotowa do wydania, a teraz, gdy Samsung ma coś, co wydaje się być uchwytem, ​​który pozwala ekranom dotykowym poruszać się w każdym kierunku bez większych uszkodzeń.

Teraz firma musi przekonać Samsung Mobile i / lub resztę smartfonów i branżę indywidualnych urządzeń do podjęcia ich oferty na następną produkcję inteligentnych urządzeń. Jaki rodzaj singla zostanie wydany na ekranie rozciągniętym jako pierwszy? Dlaczego ktoś miałby coś takiego potrzebować? Czy będzie działać na Androidzie? zobaczymy!

READ  Google wykorzystuje sztuczną inteligencję do ulepszania wyników wyszukiwania dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *