Zendaya olśniewa na światowej premierze filmu Dune: Część druga w srebrnym kostiumie cyborga w stylu vintage zaprojektowanym przez Muglera

Zendaya olśniewa na światowej premierze filmu Dune: Część druga w srebrnym kostiumie cyborga w stylu vintage zaprojektowanym przez Muglera

LONDYN (AP) – Zendaya robi furorę w świecie mody w sposób przypominający cyborga z „Dune: Part Two”.

Współgwiazda długo oczekiwanej kontynuacji zaskoczyła czwartkową światową premierę, kiedy pojawiła się na zasypanym piaskiem dywanie ubrana w srebrny kostium robota prosto z archiwów Muglera. Jak wynika z oświadczenia firmy, pochodzi ona z kolekcji „Cirque d'hiver” francuskiego domu mody na jesień/zimę 1995 z okazji 20. rocznicy powstania.

Oznacza to „Winter Circus”, podobnie jak szum wokół premiery 1 marca drugiej połowy epopei science-fiction Denisa Villeneuve’a.

Otulający ciało, pancerny strój Zendayi ze wstawkami z przezroczystego szkła ma wbudowane rękawiczki w połączeniu z pasującymi srebrnymi obcasami. Mugler złożył specjalne podziękowania swojemu projektantowi, Lou Roachowi, w e-mailu, w którym szczegółowo opisał wygląd vintage. Podczas gdy wersja na wybieg zawierała pasujące nakrycie głowy, Zendaya zdecydowała się na elegancką krótką fryzurę i naszyjnik z niebieskim diamentem od Bvlgari.

Na dywanie dołączyli jej współpracownicy Timothée Chalamet, Josh Brolin i Rebecca Ferguson, a także nowi członkowie obsady: Austin Butler, Florence Pugh i Villeneuve.

Nowy film rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończyła się „Diuna” z 2021 r. Paul Atreides grany przez Chalameta łączy siły z Chani i Fremenami z Zendayi, aby zemścić się na tych, którzy zabili członków jego rodziny. Pugh, nowicjuszka w świecie „Dune” jako Córka cesarza, gra księżniczkę Irulanę z Austinem Butlerem w roli Feyda-Rauthy.

Obsada uzupełniają Stellan Skarsgård, Christopher Walken, Charlotte Rampling i Javier Bardem.

READ  [Review] BABYMONSTER traci kolejną okazję do ustalenia własnej tożsamości na „SHEESH” – azjatyckim nałogowcu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *