Zdjęcia do Deadpool 3 właśnie się rozpoczęły — a Ryanowi Reynoldsowi nie wolno improwizować

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds
zdjęcie: Leon Bennett/The Hollywood Reporter za pośrednictwem Getty Images

Ciekawa tajemnica autorstwa Ryana Reynoldsa i Marvela Deadpool 3 W tym tygodniu: czy możesz nagrać plik martwy basen Film bez notorycznie ciężkich reklam Reynoldsowi wolno improwizować na planie?

być widzianym, Deadpool 3 Zdjęcia rozpoczęły się w tym tygodniu, podczas trwającego strajku scenarzystów WGA. I chociaż przepisy tak mówią aktorzy Móc Improwizuj kwestie na filmach podczas strajkuzasady NA książka pozwól na to On pisze Linie produkcyjne w tej chwili są bardziej rygorystyczne. A Reynolds faktycznie oficjalnie pisarz w Deadpool 3po uprzednim uzyskaniu pisemnej akredytacji w dn Deadpool 2Opiera się głównie na ilości improwizacji w jego dialogach. Co oznacza, przynajmniej w teorii, wszelkie odstępstwa od scenariusza filmowego J.JZgodnie z przepisami może to stanowić łamanie strajku Stowarzyszenie. W przypadku zgłoszenia he może domyślnie Spróbuj argumentować, że w filmie gra tylko jako aktor lub producent – ​​mimo że scenarzyści i producenci z wieloma przerwami zostali specjalnie poproszeni, aby w tej chwili nie robić nic nawet zdalnie w swoich projektach –Ale ten „napisany przez” kredyt byłby trudną przeszkodą do obejścia.

Dlatego musimy zapytać: co on robi martwy basen Czy film brzmi tak bez kinetycznego głosu Reynoldsa? Cholera, gdybyśmy wiedzieli. Tak się składa, że ​​pierwszy filmowy występ bohatera został nakręcony podczas ostatni Strajk pisarzy w 2007 roku; Reynoldsa Powiedział, że zaimprowizował wszystkie dialogi Deadpoola Do X-Men Geneza: Wolverine Tak samo i od tego czasu wydaje się, że jest to tradycja.

Na razie pozostaje kwestią otwartą, które projekty zdecydują się nakręcić teraz, gdy strajk wkracza w drugi tydzień; Telewizja z pewnością była mieszanką, niektóre programy – często te, które są najbliższe łatwo zorganizowanym pikietom – zostały zamknięte, podczas gdy inne zdecydowały się pracować z istniejącymi scenariuszami i bez scenarzystów na planie. Do tej pory dotyczyło to stosunkowo niewielu filmów (chociaż Marvel Zaskakująco szybko się spóźnia kod znowu film). Deadpool 3 to jeden z pierwszych dużych filmów studyjnych, który wszedł do produkcji w czasie strajku; W tej chwili Merc With The Mouth wygląda tak, jak powinien Zabójca z wyraźnie zaznaczonymi liniami między pisarzem a aktorem, przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości.

[[[[[przez Codzienna kropka]

READ  Dlaczego Drake został pozwany w związku z tragedią imprezy Astroworld?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top