Zdezorientowani gracze Diablo 4 odkrywają, że prędkość ładowania jest związana z odległością kursora

Zdezorientowani gracze Diablo 4 odkrywają, że prędkość ładowania jest związana z odległością kursora

opublikowany: 2023-06-06 T06:50:54

zaktualizowane: 2023-06-06 T06:51:05

Gracze Diablo 4 odkryli, że zdolność „stymulowania” wierzchowców gracza jest związana z odległością od ich kursora.

Wyczekiwana gra ARPG Diablo 4 firmy Blizzard w końcu trafiła w ręce graczy na całym świecie. W czwartej odsłonie serii gracze eksplorują Sanktuarium w otwartym świecie i starają się wyeliminować samą matkę Sanktuarium, Lilith.

Oficjalna premiera gry 6 czerwca 2023 r. spowodowała, że ​​do gry weszło wielu nowych graczy, chętnych do zapoznania się z ofertą. Jednak wielu z tych, którzy mają wczesny dostęp, prawdopodobnie już od jakiegoś czasu ma swoje gadżety, pozwalające im szybko przemierzać duży otwarty świat.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Chociaż niektórzy gracze nadal nie zorientowali się, jak działają kolce w grze, co powoduje, że poruszają się w nieco wolniejszym tempie niż zwykle. Na szczęście Redditor jest przydatny jako Mężczyzna z Florydy 156 Przedstaw wszystkim PSA.

Wszystkie wierzchowce w Diablo 4 mają zdolność „Ostroga”, która zwiększa prędkość poruszania się platformy, umożliwiając graczom podróżowanie w znacznie szybszym tempie niż normalnie. Wygląda na to, że niektórzy gracze Diablo 4 nie do końca rozumieli tajniki tej umiejętności i prawie nie zauważyli żadnego wzrostu prędkości ruchu po jej użyciu.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Mężczyzna z Florydy wyjaśnił ich tytuł postu Premia do prędkości ruchu Spura zależy od odległości kursora gracza od kamery. Oznacza to, że jeśli gracze trzymają kursor na swoich postaciach podczas rzucania, nigdzie się nie wybierają. Jeśli ich kursor znajduje się na krawędzi ekranu, będą mogli bardzo szybko powiększyć mapę.

Wielu komentatorów okazywało zmieszanie i uznanie dla człowieka z Florydy, zdając sobie sprawę, że to nie wina góry, ale ich własna.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Inni byli oczywiście zdezorientowani, a wielu „co za iluzja” udostępniane W całej sekcji komentarzy.

Teraz, gdy gracze w końcu poznali sekret skoku w Diablo 4, będą mogli w końcu odkryć wszystko, co ma do zaoferowania Sanktuarium.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *