Zakrzepica po przyjęciu preparatu Astra Geneca. „Ryzyko jest sto razy większe podczas lotu samolotem”

Włoski wirusolog Andrea Chrysanthemum powiedział w środę, że samolot leciał sto razy więcej niż AstraZeneca. Według niego szczepionka jest „jedną z najbezpieczniejszych na świecie”.

Profesor Chrysanthemum z Uniwersytetu i szpitala w Padwie we włoskiej stacji telewizyjnej Skydig 24 wspomniał o dyskusji wokół hipotezy o możliwych skutkach ubocznych produktu w postaci zakrzepów krwi.

Osoby, które doświadczyły zdarzenia zakrzepowego podczas lotu, są sto razy bardziej narażone na szczepienie niż ktoś – powiedział naukowiec. Wyjaśnił: Wszyscy to mówią, nie udało mi się. Dwie na dziesięć tysięcy osób zagrożonych trombofilią mogą mieć niekorzystne objawy podczas lotu, które są sto razy większe niż po zaszczepieniu.

Krishanthi zauważył: Jesteśmy bardzo zaniepokojeni przypadkiem w 2,5 miliona. Oczywiste jest, że osoba z nadwagą, która pali, ma ponad 40 lat i przyjmuje na przykład estrogen w grupie podwyższonego ryzyka..

Mamy 35 milionów zaszczepionych ludzi, 60 działań niepożądanych, 10 niebezpiecznych. Szczepionka ma poważne komplikacje 2,5 miliona.

Said – Astrogeneca odnosi się do bilansu – profesor mikrobiologii i wirusologii.

Ten poziom ochrony jest trudny do osiągnięcia – Andrea Krishanthi powiedział, że pewnego dnia europejska firma farmaceutyczna będzie musiała ponownie skomentować produkt.

W połowie marca EMA ogłosiła, że ​​szczepionka Astrogenene Govit-19 jest bezpieczna i skuteczna. Emer Cook, dyrektor Europejskiego Stowarzyszenia Farmaceutycznego (EMA), powiedział, że podawanie produktu nie było związane z ryzykiem zakrzepów krwi.

Jest to bezpieczna i skuteczna szczepionka. Jego korzyści (…) w ochronie ludzi przed rządem 19 przewyższają ryzyko. Szczepionka nie jest związana ze wzrostem ogólnego ryzyka zakrzepicy u osób, które ją otrzymały – oznajmił Cook.

EMA nie stwierdziła żadnych problemów z jakością ani składem estrogenu. Powiedział również, że chciałby kontynuować badanie doniesień o związku między skrzepami krwi a tym lekiem.

READ  Za kulisami przygotowywanie zamówienia. Niespodzianka na Zjednoczonej Prawicy

Szczepionka „może wiązać się z bardzo rzadkimi zakrzepami krwi związanymi z trombocytopenią, tj. Niskim poziomem płytek krwi (składników krwi wspomagających krzepnięcie), z krwotokiem lub bez, w tym rzadkimi przypadkami zakrzepów krwi. Naczynia krwionośne (CVST) z mózgu . ”.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *