Zakrzepica po przyjęciu preparatu Astra Geneca. „Ryzyko jest sto razy większe podczas lotu samolotem”

Zakrzepica po przyjęciu preparatu Astra Geneca.  „Ryzyko jest sto razy większe podczas lotu samolotem”

Włoski wirusolog Andrea Chrysanthemum powiedział w środę, że samolot leciał sto razy więcej niż AstraZeneca. Według niego szczepionka jest „jedną z najbezpieczniejszych na świecie”.

Profesor Chrysanthemum z Uniwersytetu i szpitala w Padwie we włoskiej stacji telewizyjnej Skydig 24 wspomniał o dyskusji wokół hipotezy o możliwych skutkach ubocznych produktu w postaci zakrzepów krwi.

Osoby, które doświadczyły zdarzenia zakrzepowego podczas lotu, są sto razy bardziej narażone na szczepienie niż ktoś – powiedział naukowiec. Wyjaśnił: Wszyscy to mówią, nie udało mi się. Dwie na dziesięć tysięcy osób zagrożonych trombofilią mogą mieć niekorzystne objawy podczas lotu, które są sto razy większe niż po zaszczepieniu.

Krishanthi zauważył: Jesteśmy bardzo zaniepokojeni przypadkiem w 2,5 miliona. Oczywiste jest, że osoba z nadwagą, która pali, ma ponad 40 lat i przyjmuje na przykład estrogen w grupie podwyższonego ryzyka..

Mamy 35 milionów zaszczepionych ludzi, 60 działań niepożądanych, 10 niebezpiecznych. Szczepionka ma poważne komplikacje 2,5 miliona.

Said – Astrogeneca odnosi się do bilansu – profesor mikrobiologii i wirusologii.

Ten poziom ochrony jest trudny do osiągnięcia – Andrea Krishanthi powiedział, że pewnego dnia europejska firma farmaceutyczna będzie musiała ponownie skomentować produkt.

W połowie marca EMA ogłosiła, że ​​szczepionka Astrogenene Govit-19 jest bezpieczna i skuteczna. Emer Cook, dyrektor Europejskiego Stowarzyszenia Farmaceutycznego (EMA), powiedział, że podawanie produktu nie było związane z ryzykiem zakrzepów krwi.

Jest to bezpieczna i skuteczna szczepionka. Jego korzyści (…) w ochronie ludzi przed rządem 19 przewyższają ryzyko. Szczepionka nie jest związana ze wzrostem ogólnego ryzyka zakrzepicy u osób, które ją otrzymały – oznajmił Cook.

EMA nie stwierdziła żadnych problemów z jakością ani składem estrogenu. Powiedział również, że chciałby kontynuować badanie doniesień o związku między skrzepami krwi a tym lekiem.

READ  Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF Dzień 3: Niepokoje pchają Francję i Polskę do przodu

Szczepionka „może wiązać się z bardzo rzadkimi zakrzepami krwi związanymi z trombocytopenią, tj. Niskim poziomem płytek krwi (składników krwi wspomagających krzepnięcie), z krwotokiem lub bez, w tym rzadkimi przypadkami zakrzepów krwi. Naczynia krwionośne (CVST) z mózgu . ”.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *