Wydarzenia walczą ze złą pogodą na polskich testach koni Paporovko

Pav Spicak i Banderas prowadzą w Mistrzostwach Polski po CCI 4 * -S cross country na Baborovo Equestrian Festival. © M&R Zdjęcie

Trudna i zmienna pogoda była na porządku dziennym podczas sobotniego cross country w polskich zawodach Baborovko, ale czołówki utrzymali liderzy kostiumów dwóch głównych klas.

CCI 4 * -L-I jest prowadzony przez Forda Mirza i Siknoor Medicad w Baborovku.
CCI 4 * -L-I jest prowadzony przez Forda Mirza i Siknoor Medicad w Baborovku. © M&R Zdjęcie

W CCI 4 * -L, Fouad Mirza z Indii zachował dwa pierwsze miejsca, a za nim Seiknoor Medicad w cross country i Tajara w 4 sekundy. Belgijskie koncesje Laury de Leiderke-Mierre i Frey Dess awansowały z czwartego na trzecie miejsce.

Niemiecka Ingrid Klimke prowadziła z Hale Pop w CCI 4 * -S, druga z towarzyszem Michaelem Jungfischerchipmanem, a trzecia z Fischerwild Wave.

Po cross country Pave Spicak, który prowadzi w Mistrzostwach Polski z czołowymi Panderasami, zajmuje obecnie szóste miejsce w klasyfikacji generalnej CCI 4 * -S. Matus Kimpa z Liberdiną był drugi (12. w klasie), a Pav Warsawzki Lucinda był 4. (17. w klasie).

CCI 4 * -S w Baborovku jest prowadzona przez Ingrid Klimke i Hale Pop.
CCI 4 * -S w Baborovku jest prowadzona przez Ingrid Klimke i Hale Pop. © M&R Zdjęcie

W CCI 2 * -YHC dla koni sześcioletnich nowym liderem jest holenderski jeździec Merleme Blom, który zajął trzecie miejsce po ubraniu w dżins. Szwed Christopher Forburg jest drugi z Wedgewood w wodzie, a Andreas Dibowski (GER) jest trzeci w Kristalik.

W sobotę odbyły się testy skoków przez przeszkody dla CCI3 * -S, CCI2 * ​​-S i CCI1 * -Intro. Michael Jung prowadził klasę trzech gwiazdek z Gilcondra Ocean Power, Hannah Noble (GER) Levino i Greta Busaccar (GER) Riding Scrabble.

Michael Jung i Fisherwild Wave zajmują trzecie miejsce na CCI 4 * -S w Baborovko po etapie cross country.
Michael Jung i Fisherwild Wave zajmują trzecie miejsce na CCI 4 * -S w Baborovko po etapie cross country. © M&R Zdjęcie

Po fazie skoków CCI 2 * -S jest zdominowany przez Lotte PalmGreen (FIN) i Genial 11, podczas gdy Escara GP

Nie było zmian na pierwszych trzech miejscach w klasie wstępnej. Lider nadal jest na drugim miejscu z Jerome Robin (GER), Kobe R, Merle Blom (NET) z The Black Swan i Malin Peterson (SWE) z Haldą na trzecim.

Po raz pierwszy podczas Festiwalu Jeździeckiego w Baborovku odbywają się zawody w powożeniu; Najlepszy wynik w mojej klasie należy do Veroniki Cuivadec z Dajlook i Epilogue. Partomiz Quiotech jest liderem w klasie L z Diego i Romanem.

» Dotychczasowe wyniki

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *