Wściekłość na maszynę eksploduje po raz trzeci

Wściekłość na maszynę eksploduje po raz trzeci

Według perkusisty zespołu, Brada Wilka, Rage Against the Machine ma przerwę po raz trzeci.

w środowym poście na Instagramie, członek-założyciel opowiedział o wielu odwołanych koncertach w ramach trasy koncertowej Rage z okazji zjazdu PSA. „Wiem, że wiele osób czeka, aż ogłosimy nowe daty tras koncertowych wszystkich odwołanych koncertów RATM” – napisał. „Nie chcę jeszcze bardziej ograniczać ludzi ani siebie. Tak więc, chociaż pojawiły się informacje, że może to nastąpić w przyszłości… Chcę was poinformować, że RATM (Tim, Zack, Tom i ja) nigdy więcej nie koncertuj ani nie graj na żywo. Przepraszam tych z Was, którzy na to czekali. Naprawdę mam nadzieję, że tak się stanie…”

To nie pierwszy raz, kiedy Rage wycofuje się z zasięgu. Kwartet, w skład którego wchodzą frontman Zach de la Rocha, basista Tim Comerford, basista Tom Morello i Wilke, powstał na początku lat 90. i wstrząsnął mainstreamem swoją muzyką w stylu retro i naładowaną politycznie. Jednak po całym tym sukcesie w 2000 roku Rocha wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że odchodzi z zespołu, ponieważ „nasz proces decyzyjny całkowicie się nie powiódł”. Pozostali członkowie rozstali się, tworząc Audioslave z wokalistą Chrisem Cornellem, który nieuchronnie opuścił zespół w 2007 roku.

W tym samym roku Rage ponownie połączył siły, aby być headlinerem Coachelli, a następnie koncertował w kolejnych latach. Do 2011 roku zagrali swój ostatni koncert w LA Rising, upamiętniając swoje drugie zerwanie. Ale oczywiście Rage złapał trzeci oddech w 2020 roku, ogłaszając trasę koncertową z ogłoszeniami o usługach publicznych. Pandemia Covida zmusiła ich do przełożenia trasy, a Rage nieuchronnie powrócił w 2022 roku. Podczas drugiego dnia trasy Rocha zerwał ścięgno Achillesa i kiedy zakończyli pierwszą część zaplanowanych koncertów, resztę koncertów odwołali. Ze względu na powagę obrażeń.

READ  Chrissy Teigen myśli o swoim biznesie i żyje życiem pomimo „klubu odwołań”

Ostatnio Rage był w większości nieobecny podczas ich wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame. Murillo był jedynym członkiem, który przyjął ten zaszczyt i zauważył, że często zwaśniona grupa miała „różne opinie na wiele tematów, w tym na temat rekrutacji”. Pochwalił jednak Rage'a, dziękując „piątemu członkowi grupy”, odnosząc się do fanów.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *