Właśnie potwierdzono bogactwo nowych, najnowocześniejszych funkcji

Właśnie potwierdzono bogactwo nowych, najnowocześniejszych funkcji

W styczniu Samsung zaprezentował swoje pierwsze, przyjazne dla palców urządzenie do noszenia, Galaxy Ring. Teraz pojawia się więcej szczegółów na temat tego, co ma nadejść. Niektóre, jak żywotność baterii, są imponujące.

Próbowałem użyć Pierścienia podczas spotkania z doktorem Hon Bakiem w styczniu. Teraz doskonała i niezawodna Katie Collins z CNET Spotkał się z doktorem Pakiem, wiceprezesem i szefem zespołu Digital Health w firmie Samsung, i dowiedział się kilku interesujących ciekawostek. Wszystko może się jeszcze zmienić – premiera Ringu ma nastąpić w lipcu – ale jest tu wiele nowych szczegółów.

Więcej z ForbesaSamsung Galaxy Ring: praktyczne poznanie nowych urządzeń do noszenia, które zmienią zasady gry

Trzy kolory

Chociaż Samsung twierdził, że wygląd i opcje kolorów mogą ulec zmianie przed premierą, Katie zobaczyła te same trzy kolory, co ja: złoty, srebrny i ceramiczną czerń. Kiedy przymierzałem pierścionek, stwierdziłem, że złoto jest dość błyszczące, ale czerń była dyskretna.

Wklęsły kanał biegnący wokół pierścienia również tam jest i podejrzewam, że taki będzie wygląd marki po jej premierze jeszcze w tym roku.

Rozmiary i wagi

Pierścionek jest dostępny w dziewięciu rozmiarach, jak już informowaliśmy, ponumerowanych od 5 do 13, zgodnie z tradycyjnymi rozmiarami pierścionków, ale będzie oznaczony od małego do bardzo dużego. Collins podał nam teraz wagę tych pierścieni, która będzie wynosić od 2,3 grama do 2,9 grama. Nawet te największe są znacznie lżejsze od Pierścienia Oura. Dodam, że pierścionek Oura wcale nie jest ciężki, waży od 4 do 6 gramów i można go nosić przez cały dzień i noc, niezauważalnie. Jest na tyle lekki, że łatwo o nim zapomnieć, więc to samo z pewnością będzie dotyczyć oferty Samsunga. Ponownie specyfikacje te mogą ulec zmianie.

READ  Sprawdź oczekiwane ceny i specyfikacje tutaj - Wiadomości technologiczne, Firstpost

Który palec?

To interesujące: Collins twierdzi, że pierścionek „będzie dobrze działać niezależnie od tego, na jakim palcu będzie”. Jednak Oura określa, że ​​aby uzyskać najlepsze wyniki, należy nosić pierścionek Oura na palcu wskazującym lub środkowym.

Żywotność baterii

Ujawniono także czas pracy baterii pierścienia, przynajmniej w przypadku prototypów. Co robi wrażenie. „Najmniejszy pierścień miał najmniejszą baterię o pojemności 14,5 mAh” – mówi Collins. Pojemność baterii rośnie stopniowo wraz z rozmiarem pierścienia, aż do największego modelu o pojemności 21,5 mAh. „Nie możemy w tym momencie wyciągnąć żadnych wniosków na temat wpływu tej sytuacji na żywotność baterii w produkcie końcowym, ale można się domyślić, że będzie niewielka różnica w liczbie ładowań Galaxy Ring pomiędzy mniejsze i większe rozmiary.”

Więcej z ForbesaData premiery iOS 17.4: Apple ujawnia surowe ostrzeżenie dotyczące nowej aktualizacji iPhone'a

W Poprzedni raportSamsung powiedział, że żywotność baterii będzie wynosić od pięciu do dziewięciu dni. To lepiej niż pierścienie UltraHuman i RingConn, a może więcej niż Oura, która zapewnia do tygodnia pracy na baterii.

Wskaźniki zdrowia

Galaxy Ring „będzie w stanie śledzić Twój sen, korzystając z czterech różnych wskaźników: tętna, częstości oddechów, ruchów w nocy i opóźnienia snu” – powiedział dr Buck Collins. Będzie również śledzić Twój cykl menstruacyjny.

Zadzwoń i obserwuj

Na koniec dr Pak stwierdził, że Galaxy Ring i Galaxy Watch mogą ze sobą współpracować i zapewniać w ten sposób dane wyższej jakości. „Wiemy na przykład, że wydajność w fazie snu (klasyfikacja pięciu różnych faz snu) wzrasta, gdy noszone są oba urządzenia” – powiedział Buck.

Więcej z ForbesaNiespodzianka WhatsApp, przełomowa nowa funkcja już za kilka dni
Chodź za mną Świergot.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *