Wizja Donalda Trumpa na rok 2025 | Targowisko próżności

Wizja Donalda Trumpa na rok 2025 |  Targowisko próżności

dopóki Donalda Trumpa Nie chce mieć nic wspólnego z projektem 2025 – przynajmniej nie publicznie.

„Nie wiem nic o Projekcie 2025.” książki O prawdzie społecznej. „Nie mam pojęcia, kto za tym stoi. Nie zgadzam się z niektórymi rzeczami, które mówią, a niektóre z nich są absolutnie śmieszne i godne pogardy”.

Wyobraź sobie, jak toksyczny musiałby być projekt Heritage Foundation 2025, aby Trump – człowiek, który rozważał zostanie „dyktatorem” i planował masowe deportacje w przypadku wyboru – go odrzucił. Dzieje się tak pomimo faktu, że „Trump podziela wiele celów politycznych z projektem 2025” – mówi. Poczta Waszyngtońska połóż toz demontaż Ministerstwo Edukacji planuje redukcję Przepisy klimatyczne Zlikwidować służbę cywilną. Stróż, Również, jest znalezione Platforma Trumpa, zwana Agenda 47, pokrywa się z projektem 2025 w większości najważniejszych kwestii politycznych.

Jednak były prezydent boi się – podobnie jak w przypadku aborcji – kwestii, w której ekstremizm Partii Republikańskiej okazał się tak toksyczny dla wyborców, że Trump stara się teraz sprawiać wrażenie umiarkowanego – projektu, który obejmuje wkład Rossa Vogta, Który nie tylko pełni funkcję byłego dyrektora Biura Zarządzania i Budżetu, ale jest także dyrektorem ds. polityki komisji platformy na przyszłotygodniową Narodową Konwencję Republikanów. Były doradca Trumpa Stephena Millera Był także łączony z draftem na rok 2025, choć to też on odrzucić Weź w nim udział.

Komentarze Trumpa na temat Projektu 2025 poszły po piętach prezydenta Heritage Kevina Robertsa’S wygląd NA Steve’a Bannonapodcast skrajnie prawicowy, Pokój wojenny. (Nawiasem mówiąc, Bannon nie był tego dnia gospodarzem, ponieważ obecnie odsiaduje czteromiesięczny wyrok w więzieniu federalnym w Danbury w stanie Connecticut; były republikański kongresman Dave’a Pratta (Wypełniał pustkę.) „Jesteśmy w środku drugiej rewolucji amerykańskiej” – powiedział Powiedział„I która pozostanie bezkrwawa, jeśli lewica na to pozwoli”. Nawet Fundacja Dziedzictwa podjęła tę inicjatywę Na X Twierdzenie, że Demokraci mają „ugruntowaną historię agitacji przeciwnej”.

READ  Protesty wybuchły w całych Chinach w bezprecedensowym sprzeciwie wobec polityki Xi Jinpinga dotyczącej zerowej walki z Covid-19

Roberts nie jest jednak skrajnie prawicowym fanatykiem marzącym o rewolucji Szef potężnego think tanku Kto przejął inicjatywę w pisaniu 922-stronicowej książki Agenda Projektu 2025Przypomina to współczesną wersję „przywództwa nakazanego” pod rządami Ronalda Reagana, aczkolwiek „bardziej ekstremalna i jeszcze bardziej niebezpieczna”. według Naród. Politico wskazało, że propozycja projektu na rok 2025 obejmuje zgłoszenie Prezydent ma pełnię władzy „Na quasi-niezależnych agencjach, takich jak FCC, która ustala i egzekwuje zasady dla firm telewizyjnych i internetowych, które przez ostatnie kilka lat były zmorą politycznej egzystencji Trumpa”. Wzywa do rozwiązania FBI, zablokowania finansowania Departamentu Sprawiedliwości i rozwiązania Departamentu Edukacji. Kłócąc się „Federalna polityka edukacyjna powinna być ograniczona”.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *